Ремонт на кухні та покупка нових меблів – це справжня подія для господарів. До вибору меблів треба підходити відповідально. На що треба звернути увагу при замовлені кухні?

1. Готова або на замовлення?

Готові кухні зазвичай дешевші, але мають свої недоліки. Вони однакові для всіх, не враховують розміри та особливості приміщення та бажані матеріали та розташування меблів. Кухня на замовлення ціна погонного метра може бути вищою, але вона буде створена з урахуванням всіх ваших потреб і буде унікальною.

2. Фурнітура для кухні 

Навіть якщо ви не маєте великого бюджету, фурнітура – це те, на чому не потрібно заощаджувати. Від цього залежить наскільки зручно та безпечно буде щоденне використання кухні. Це не тільки петлі та направляючі, а й системи організації внутрішнього простору. Такі моменти треба обдумувати ще на етапі проектування, від цього напряму залежить функціональність кухні.

3. Бюджет

Ціна на кухню на замовлення напряму залежить від обраних матеріалів. Тому треба обов’язково враховувати яку суму ви розраховуєте витратити на кухню. Треба також подумати про інші необхідні речі для кухні: побутову техніку, м’які меблі тощо. Доречи, на e-mebel.net.ua окрім меблів, можна замовити і все необхідне за приємними цінами. А прорахунок кухні за вашими мірками з обраними матеріалами можна отримати на Viber за номером (068)-942-62-88 вже за 30 хвилин. 

4. Призначення кухні

Логічно, що кухня холостяка та кухня людини, яка обожнює кулінарію будуть значно відрізнятись. В другому випадку кухня має містити багато місця для зберігання усього приладдя та посуду а також всіх необхідних гаджетів для приготування кулінарних шедеврів. Перед замовленням треба обмислити що буде важливим саме для вас. Також, наприклад в домі де є діти глянцеві білі фасади можуть бути зовсім не практичними.

5. Розмір кухні

Звичайно, в моді зараз великі кухні з безліччю вільного простору. В такому приміщенні можна розмістити все необхідне і навіть більше, та зробити кухню з островом, яка нині так популярна. Але й для невеликих кімнат є оптимальні рішення. Звернувшись до консультанта на сайті магазину «E-mebel» або за номерами телефону (066)-308-99-67, (063)-247-07-85, (068)-942-62-88 ви можете отримати професійну індивідуальну консультацію. 

6. Матеріали для кухні

Зараз існує безліч матеріалів, які можна використати для кухні: фурнітура, фасади, стільниці. Обрати матеріал можна виходячи з їх характеристик, переваг та недоліків, вашого бюджету, стилю майбутньої кухні тощо. Ви можете скористатись розширеною навігацією на сайті e-mebel.net.ua і ознайомитись з прикладами виконання кухні в тому чи іншому матеріалі, а за необхідністю звернутись за консультацією.

7. Розташування плити та мийки

Звичайно на моменті проектування треба продумувати всі необхідні моменти. Але треба звернути увагу, що перенести розташування, наприклад, мийки раціонально буде не далі ніж на 3-4 метри від водопроводу. В інших випадках це може бути технічно складніше і значно дорожче. Також треба враховувати зручність користування майбутньою кухнею. Ви можете отримати 3-D проект та подумки відтворити послідовність ваших рухів при приготуванні їжі. Чи зручно вам? Чи треба щось змінити, щоб користування було зручнішим?

8. Розташування розеток

Це також питання зручності. Треба продумати при проектуванні, в залежності від кількості та розташування кухонних гаджетів та побутової техніки.

9. Світло

Також важливий момент, який треба враховувати. Вам має бути комфортно та зручно на кухні, подумайте над освітленням в тому числі верхніх шаф. 

10. Кольорова гамма

Дизайн кухні обирають враховуючи власні побажання та сучасні тенденції, та подумайте також про те, щоб кухня і всі інші приміщення в помешканні були оформленні в одному стилі та кольоровій гаммі, інакше це виглядає дивно та не затишно.