Без дверної фурнітури неможливо сьогодні уявити як будь-яку вхідну, так і міжкімнатну дверь. Саме від якості, надійності і привабливості дверної фурнітури багато в чому будуть залежати основні характеристики двері, як технічні, так і експлуатаційні, і навіть естетичні. Відповідно на вибір дверної фурнітури і підбір її з урахуванням того, на яких дверей вона буде розташовуватися, необхідно приділити першочергову увагу. Однак, крім правильного вибору і установки дверної фурнітури, певні зусилля необхідно буде витрачати для забезпечення ефективного і якісного догляду за нею, що в свою чергу дозволить:

 - продовжити її експлуатаційний термін,

 - зберегти функціональність на бажаному рівні.

В широкому асортименті дверна фурнітура представлена в інтернет-магазині Ultradom.ua!

Так як в поняття дверної фурнітури входять багато елементів, що відрізняються між собою як зовнішнім виглядом, так і призначенням, то і вимоги по догляду за ними також мають певні особливості, які повинні бути враховані в процесі експлуатації.

Вигідно придбати дверні замки можна за посиланням https://ultradom.com.ua/category/ua/dverni-zamki!   

Догляд за основними елементами дверної фурнітури

Двері. Цей елемент дверної фурнітури по праву є найголовнішим, на який тим чи іншим способом встановлюються всі інші складові.

Основним заходом, який необхідно робити в процесі експлуатації будь-яких дверей - періодичне змащування її петель. З цією метою потрібно буде трохи підняти двері для отримання доступу до стержнів петель і змастити їх технічним (машинним) маслом. Якщо є необхідність провести технічне обслуговування петель дверей, які закривають вхід на горище, то при піднятті полотна варто стежити за тим, щоб не пошкодити сам дах. Говорячи про періодичність проведення даних робіт, то для забезпечення максимальної функціональності і довговічності петель цілком достатньо буде змащувати один-два рази на рік.

На https://ultradom.com.ua/category/ua/dverni-ruchki представлений широкий вибір дверних ручок та іншої дверної фурнітури!

У разі наявності певних труднощів у відкритті/закритті двері, то в першу чергу варто звернути увагу на місце розташування ригелів замка або ж язичка засувки, які можуть зміститися і не точно потрапляти в відповідну планку, створюючи тим самим певні складності в роботі всієї системи. Причиною виникнення такої проблеми як правило стає розбовтування дверних петель, яке в свою чергу призводить з часом до просідання самих дверей. Позбутися від цього дефекту можна за допомогою зміцнення і жорсткої фіксації петель, що можна зробити шляхом заміни саморізів на довші і міцніші.