Економічна складова при виборі такого дорогого устаткування, як будівельна техніка, завжди є однією з основних. Вартість двох аналогічних агрегатів, що виконують одну і ту ж роботу, може різнитися на порядок. У такій ситуації до вибору потрібно підходити зі знанням справи і ясним розумінням які завдання і в які терміни дана техніка повинна допомагати виконувати.

Тут ви можете взяти спецтехніку в оренду на вигідних умовах!

Доступність послуги оренди спецтехніки сильно залежить від пори року. У сезон вона обійдеться значно дорожче.

Варіант оренди, в принципі, досить вигідне вкладення коштів проти покупки техніки. В першу чергу це звичайно ж вартість оренди, яку можна цілком включити в собівартість виробленого продукту. У другу чергу це форма оплати, яку можна виплачувати протягом усього періоду оренди, в той час як за куповану техніку всю суму доведеться виплатити відразу.

Види спецтехніки

Для правильного вибору техніки для виробництва будівельних робіт потрібно мати чітке уявлення про те, які роботи необхідно виконати за допомогою цієї техніки, а також розрізняти типи і види обладнання, представленого на ринку сьогодні. В цілому, всю техніку можна розділити на три групи:

1. Землерийна техніка. Найчисленніша група, в яку входять такі спецмашини, як грунторез, грейдера тощо. Зокрема на сьогоднішній день на ринку існує величезна кількість різних екскаваторів, що відрізняються як розмірами, так і видами робіт, які вони можуть виконувати, що досягається за рахунок різноманітності навісного обладнання. Така універсальність робить екскаватори універсальної технікою, здатною виконувати крім земляних, ще й навантажувальні роботи, а в деяких випадках і транспортні.

2. Вантажопідйомна техніка. Це також велика група, в яку входять автокрани, тельфери, домкрати, літи, навантажувачі, маніпулятори, а також і екскаватори.

3. Транспортна техніка. У цю групу входять вантажні автомобілі, трали для перевезення великогабаритних вантажів, а також маніпулятори.

На що варто звернути увагу?

Важливу роль в ефективності використання орендованої техніки грає правильний вибір компанії, у якій ця техніка буде орендуватися. При виборі партнера варто звернути увагу на:

1. Стан агрегатів. Обґрунтованим рішенням буде орендувати якомога більше нову техніку, тому що вона буде більшою мірою відповідати сучасним стандартам продуктивності і ефективності використання. Технічний стан такої техніки теж буде вище.

2. Широкий вибір типів і моделей техніки. Простіше завжди працювати з однією фірмою, де можна придбати в оренду будь-яку техніку, проте через високу ціну такої техніки, далеко не кожне підприємство може дозволити собі утримувати великий автопарк.

3. Рівень знань і здатність до навчання людей, які будуть виконувати роботи на орендованій техніці. Грамотність водія грає основну роль в ефективності вироблених технікою робіт.