Конструктори LEGO завоювали популярність у всьому світі. Різноманітні серії наборів дозволяють дітям втілювати будь-які свої фантазії, розвивати логіку, пам'ять, творчі здібності. Бренд постійно випускає нові розробки, і деякі з них присвячені улюбленим персонажам із мультфільмів чи онлайн ігор. Існують серії, що спрямовані тільки на хлопчиків або дівчаток, але все ж батьки вибирають їх виключно за інтересами дитини. Розберемося, на які ж з них звернути пильну увагу.

Кращі конструктори для хлопчиків

Хлопці люблять машинки, роботів, спеціальну техніку. Не менш цікаві для них конструктори, персонажами в яких виступають супергерої. І серед наборів LEGO дуже популярними вважаються наступні ігри.

  • LEGO Ninjago. Багатьом дітям, до речі, і дівчаткам в тому числі, сподобався цей мультик. Супергерої рятують світ і досліджують його таємниці. Серія Лего Ніндзяго була створена на основі популярного мультсеріалу, а кожен її набір дозволяє створювати свій, незвичайний світ ніндзя. Барвисті персонажі, можливість побудувати унікальні замки і будови проводять в світ фантазії.

  • LEGO Поліцейський відділок. Побудувавши власне місто, ваш хлопчик зможе патрулювати його, рятувати від зухвалих грабіжників або шукати в'язнів-втікачів. Набір складається з деталей для будівництва міста, а також фігурок поліцейського, службової собаки, злочинців. Можна також побудувати вертолітний майданчик, в'язницю, автомобіль та інші елементи.

  • LEGO Wars Death Star. Такий конструктор сподобається дітям, які захоплюються фантастикою. Він був створений на основі «Зоряних воєн», тому з його допомогою можна побудувати космічні кораблі і дивовижні локації, на яких відтворювати битви між персонажами. Є фігурки майстра Йоду, принцеси Леї та інших героїв.

Крім цього, хлопчикам сподобаються серії Лего з роботами, машинками, вертолетами, піратськими кораблями. Дуже цікавими вважаються і електронні конструктори. З їх допомогою можна створити власного робота на управлінні.

Кращі конструктори для дівчаток

Вони люблять принцес, лялечок, повітряні світи, в яких є місце для чарівництва і любові. Також цікаві їм і набори з персонажами з улюблених мультиків. Одними з кращих вважаються наступні серії.

  • LEGO Friends. Ці набори дозволяють дівчинці створити чарівне місто, де живуть ляльки-подружки. У кожної з них є власний будиночок, а безліч розваг не дає їм занудьгувати. Ваша дитина побудує спортивний центр, салон краси і навіть яхту для прогулянок.

  • LEGO Disney Princess. Серія була заснована на сюжетах улюблених мультиків про принцес. Залежно від набору, можна створити замок Ельзи або палац русалоньки Аріель. А ще юні дослідниці зможуть відправлятися в пригоди, досліджуючи зачаровані місцевості.

  • LEGO Vidiyo. Якщо дівчинка мріє про сцену, цей конструктор дозволить їй відчути себе артисткою або продюсером. Гра має віртуальні можливості – досить побудувати локацію і за допомогою смартфона оживити те, що відбувається на сцені. Це розвиває уяву і фантазію.

Вибираючи конструктори Лего, звертайте увагу не тільки на те, на кого вони орієнтовані. Враховуйте побажання своїх дітей, їх переваги та інтереси. Тоді набір буде дуже корисним і допоможе розвинути інтелектуальні та творчі здібності.