Професійний адвокат. Де його знайти? Саме таке питання виникає у людини, коли потрібно знайти помічника у розвязанні юридичних питань. Адміністративні, трудові, сімейні спори важко вирішити самостійно. Коли людина знаходиться в стресовій ситуації, вона не може адекватно мислити та хоче якнайшвидше отримати розвязання своєї проблеми. В такому випадку існує ризик натрапити на непрофесіонала, який матиме за мету тільки збагачення за рахунок клієнта або ж зовсім не зможе допомогти. На сайті https://myronenko.com.ua/ представлена інформація про відомого у Вінниці адвоката – Мироненко Вікторію Валеріївну, що має за плечима 9 років плідної адвокатської практики та вважає що, насамперед потрібно розібратися у причинах проблеми, щоб якнайшвидше на безболісно її вирішити. За телефоном +38 (097)410-44-00.

Чим займається сімейний адвокат?

Коли в сім’ї немає конфліктів, а між подружжям панує атмосфера дружби та взаємного кохання, у послугах сімейного адвоката зовсім немає потреби. Але, нажаль, існує багато причин, коли сімя розпадається і без адвоката не обійтись. Чим займається сімейний адвокат?:

  • Представництво сторін у суді по справах розлучення та інших спорах.
  • Вирішення питань щодо проживання дітей – болюче питання для багатьох чоловіків та жінок.
  • Нарахування та утримання аліментів у повному обсязі з урахуванням місця роботи боржника.
  • Встановлення батьківства та усиновлення – найболючіше та стресове запитання до адвоката «А чи можу я залишити сина (чи доньку) в себе? Я хочу, щоб вона жила зі мною!». В даному випадку адвокат ненадовго стає психологом та допомагає подолати стрес.

Розірвання шлюбу. Чи потрібен адвокат?

Адвокат по розірванню шлюбу допомагає у вирішенні спірних питань, спираючись на норми сімейного законодавства. Якщо сімя як єдина ланка вже не може існувати, то враховуючи всі обставини, адвокат складає позов та подає до суду. Саме в суді вирішуються питання місцезнаходження дітей, розділу майна та вирішення інших спірних моментів. Вікторія Валеріївна допоможе скласти позов з урахуваннями всіх вимог, що значно скоротить витрати дорогоцінного часу та зайвих коштів на державне мито.

Головний принцип Мироненко В.В. зберегти якомога більше спокійних та приємних взаємовідносин. Важливо, щоб клієнт зберіг благополуччя та душевний спокій

Мироненко Вікторія Валеріївна – адвокат з великим серцем.