Земляні роботи – стомлююча та дуже складна робота, коли доводиться робити це вручну. На щастя, в наші дні оренда екскаватора, що пропонується на сайті https://www.skb.lviv.ua/ не є проблемою, а ціни настільки доступні, що окупаються набагато більше, ніж виконання робіт вручну. Тому наші екскаватори з'являються скрізь, де ведуться різноманітні земляні та будівельні роботи.

Оренда екскаватора – коли віддавати земляні роботи на аутсорсинг?

Екскаватори використовуються скрізь, де потрібна швидка виїмка ґрунту. Екскаватор набагато швидше за ручну роботу і дозволяє рити дуже глибокі траншеї. Використовуючи екскаватор, можна підготувати земляні роботи під фундамент, а також виконати ряд інших будівельних робіт, таких як:

  • підготовка ділянки під фундамент,
  • вирівнювання та зміцнення дороги,
  • розкопка ставків,
  • земляні роботи для встановлення водопостачання, каналізації та електроустановок,
  • багато інших.

Екскаватори - це велика важка техніка, здатна подолати будь-які умови. Як наголошує фахівець, використання екскаватора завжди необхідно. Безтраншейні послуги, такі як водогін та буріння свердловин, стають все більш популярними.

Переваги безтраншейних методів:

  • менше шуму при виїмці ґрунту;
  • більш швидке виконання робіт – не потрібно відбирати стільки ґрунту;
  • менше забруднення місцевості - ніякого бруду, довкілля не забруднена і пошкоджена.

Безтраншейні методи добре працюють, коли вам потрібно копати під дорогою – руйнування поверхні та її ремонт обходяться дорого та вимагають виведення дороги з ладу на довгий час. Звичайно, безтраншейні методи не можуть використовуватись у кожній ситуації, але вони, безумовно, можуть стати чудовою альтернативою.

Екскаватор чи міні-екскаватор?

Ми також маємо послуги міні-екскаватора, який набагато менше, ніж традиційний екскаватор. У той час, як звичайний екскаватор виконує дуже широкий спектр робіт, міні-екскаватор, отже, має більше обмежень. Однак у деяких ситуаціях його невеликий розмір може бути величезною перевагою. У ситуації, коли необхідна невелика або вузька виїмка, міні-екскаватор набагато кращий за звичайний екскаватор. Крім того, тут є нижча ціна на послуги міні-екскаватора. Остаточний вибір залежить від інвестора, який, напевно, знає, яке рішення для нього вигідніше у фінансовому відношенні.