Сьогодні немає юридичного визначення натуральної косметики. Натуральність косметичного засобу, пропонованого на сайтіhttps://suemade.com/, в основному оцінюється на основі походження його інгредієнтів, які можуть бути натуральними або синтетичними, отриманими в результаті хімічного синтезу. Варто чітко сказати: натуральна косметика не краща і не гірша за традиційну. Натуральність косметичного засобу також не впливає на його безпеку. Насправді більшість косметичних засобів містять як натуральні, і синтетичні (не природні) інгредієнти.

Що таке природність?

Натуральний інгредієнт - це сполука, що походить із рослин, мінералів, тварин або мікробів. Його одержують за допомогою фізичних процесів, наприклад, пресування під тиском. Фізичні процеси не змінюють інгредієнти. Наприклад, соняшникова олія або оливкова олія одержуються пресуванням. Ці олії зазвичай використовують у косметичних продуктах. У свою чергу, інгредієнти природного походження зазнали процесів, які змінили їх початковий склад. Хоча такі інгредієнти походять із природи, вони більше не ідентичні тим, що зустрічаються у природі. Натуральна косметика не безпечніша за косметику, що містить синтетичні інгредієнти.

Зелена хімія - це концепція, яка включає в себе розробку та проведення хімічних процесів таким чином, щоб зменшити використання та утворення шкідливих речовин. Зелена хімія екологічно безпечна, використовує мінімальну кількість енергії і знижує відсоток відходів, що утворюються. Завдяки зеленій хімії можна створювати сучасні інгредієнти природного походження. Їх можна використовувати в різних продуктах та покращити їх початкові характеристики.

Чи не природне, тобто хімічне

Хімічний компонент зазвичай одержують шляхом синтезу, тобто певної хімічної реакції. Він має строго певний склад та високу чистоту. Процес формування добре вивчений і перебуває під контролем.

У косметичній промисловості для активних інгредієнтів можуть використовуватися хімічні реакції, часто ідентичні натуральним. Буває, що природні ресурси деяких речовин невеликі і важко добути. Використання хімічно оброблених чи виготовлених інгредієнтів дозволяє зберегти біологічну різноманітність.