Донорство яйцеклітин – це форма допомоги безплідним парам у спробах отримати потомство. Для багатьох із них використання матеріалу від донора в рамках процедури екстракорпорального запліднення є єдиним шансом зачати дитину. Програма донорства, пропонує стати донором яйцеклітини, детальніше можна дізнатися на сайті https://donorslife.com/donacija-jajceklityn/ полягає в передачі донором яйцеклітини жінці-реципієнту, яка не має власних яйцеклітин, має їх занадто мало або яйцеклітини якої не можуть бути використані для запліднення з генетичних причин. Це особливий подарунок, який дає зцілювальним парам можливість насолоджуватися вагітністю та відчути радість батьківства.

Як виглядає набір на програму?

Процес відбору донора є багатоступеневим і структурований таким чином, щоб забезпечити максимально можливий рівень безпеки для обох сторін. Спочатку жінка, яка хоче поділитися своїми яйцеклітинами, заповнює медичну анкету. Вона охоплює питання, пов’язані зі станом її здоров’я, історією лікування та генетичною історією. При дотриманні основних медичних критеріїв ми проводимо гормональні тести для перевірки фертильності пацієнтки, а потім проводимо інфекційні та спеціалізовані генетичні дослідження.

Бувають випадки, коли молода жінка, яка бере участь у програмі добровільного донорства, на цьому етапі дізнається, що у неї низький оваріальний резерв, і їй слід пришвидшити рішення про народження дітей. Це додаткова перевага участі в кваліфікації –жінки, які можуть мати труднощі завагітніти через кілька років, отримують знання про своє здоров’я, поки не пізно.

Жінка, яка хоче здати свої яйцеклітини, повинна бути у віці від 18 до 32 років, бути здоровою, мати достатній рівень оваріального резерву та не мати залежностей. Необхідно також виключити:

  • генетичні захворювання,
  • неврологічні та психологічні розлади,
  • хворобу серця,
  • діабет,
  • рак,
  • інфекції.

Після проведення відповідної лабораторної діагностики та консультації лікаря наступним кроком є зустріч з психологом. Це один з найважливіших етапів кваліфікації – співбесіда з фахівцем спрямована на виключення можливих психічних розладів, перевірку емоційної готовності та зрілості донора.

Під час зустрічі вона може більше дізнатися про можливі наслідки участі в програмі, поміркувати про свою мотивацію та реакцію на потенційні ситуації в майбутньому, прийняти свідоме рішення.У клініці майбутні донори повинні пройти кваліфікаційний процес, який включає як медичні, так і психологічні аспекти.