Культура носіння домашнього одягу передбачає наявність окремого гардеробу, орієнтованого на сезон, умови, уподобання. Зовнішній вигляд жінки вдома є гармонійним продовженням її образу у зовнішньому світі. Незалежно від віку та статусу, бюджету та смаку – одяг повинен бути чистим, новим, акуратним, зручним, практичним і красивим. Комфорт співвідноситься з індивідуальними уподобаннями, але точно не полягає в безформності та заношеності штанів та футболок. Придбати якісний одяг для дому за вигідною ціною ви можете на https://kosta.ua/!

Що можна носити вдома?

Домашній одяг може поділятися на кілька категорій. Наприклад, його можна міняти кілька разів залежно від часу доби та занять:

  • Ранок. Після пробудження часто на піжаму, нічну сорочку або спідню білизну одягається халат. У такому вигляді зручно вийти на сніданок. Подібна форма одягу цілком відповідає випадку і етикету. Стиль халатів варіюється від шифонових пеньюарів до флісових пухнастих теплих виробів.
  • День. Якщо доводиться залишатися вдень вдома, то вибирають зручний домашній одяг у вигляді сукні, футболки з брюками або залишаються в піжамі. Вибір залежить від настрою.
  • Вечір. Після повернення додому ввечері переодягаються у затишні м'які речі, які дозволяють розслабитися, повечеряти у спокійній обстановці та підготуватися до сну. Це може бути зручний светр, кофта з м'якими гумками, мінімальним дизайном, що не завдає незручності.
  • Ніч. Одяг для сну також залежить від температури у приміщенні та умов. Це може бути прозорий пеньюар, мережива для романтичного сюжету, або зручна нічна сорочка, піжама, відповідна порі року (сорочка з довгим і коротким рукавом, штани або шорти).

У будь-якому випадку одяг повинен бути якісним. Бажано, щоб все, що одягається на тіло в домашніх умовах, було з натуральних тканин. Багатошаровий образ у холодну пору року допускає синтетичний верхній шар, що забезпечує тепло. При цьому внутрішній шар має бути натуральним. Він закриває чутливі ділянки шкіри від контакту зі штучним матеріалом, який може спричинити подразнення. Такі синтетичні вироби краще не носити щодня та тривало, але використовувати за цільовим призначенням.

У дуже холодний вечір можна накинути толстовку із синтетики, що забезпечує відмінну теплоізоляцію. Для зустрічі з романтичним партнером можна одягнути атласний комплект або мереживний пеньюар, але для зустрічі з подругами краще віддати перевагу піжам з натуральних тканин.