Існує багато визначень дослідження ринку. Більшість із них говорять про комплексну, дуже широку діяльність, спрямовану на розуміння суті явищ, участю яких хоче стати підприємець. Аналіз ринку ОТТ-сервісів в Україні. фактично використовується у виробничо-торгівельній галузі, оскільки через свою високу конкурентоспроможність вони вимагають детального аналізу перед виконанням будь-яких дій, пов’язаних з виведенням на ринок нового продукту чи бренду.

Що таке дослідження ринку?

Переважна більшість ринкових досліджень полягає в проведенні поглибленого аналізу даної економічної сфери з урахуванням інформації про насиченість самого ринку, провідних компаній, а також тих, які можуть бути потенційною конкуренцією. Крім того, отримується інформація про специфіку поведінки покупців і потенційні вигоди, яких можна досягти, виходячи на ринок з новим брендом.

Як провести дослідження ринку?

Для цього потрібні великі знання та великий досвід проведення такого типу аналізу. Без належної підготовки можна зробити помилки, які вплинуть на остаточні висновки. Платне дослідження ринку можна розділити за способом їх виконання. Існує два основних типи:

  • Первинний

Це найбільш трудомісткий вид дослідження ринку. Він полягає в методичному зборі даних, які отримують безпосередньо для потреб даного замовлення. Завдяки такому виду дослідження ринку клієнт отримує найактуальніші та точні дані щодо сфери, в яку він планує увійти з точки зору потенційної діяльності.

  • Вторинний

Це набагато простіше дослідження ринку, яке здійснюється шляхом перегляду та впорядкування загальнодоступних даних. Деякі з них можуть виходити з різних типів колонок, а деякі публікуються відомствами та установами, що аналізують тенденції ринку, наприклад, центральним статистичним управлінням.