Компанія Ekko займається виготовленням наклейок на вінілової та паперової основі протягом багатьох років, за які вона накопичили значний досвід у поліграфії та чудово вивчили свою справу, що дозволяє їй братися за замовлення будь-якого рівня складності. Друк етикеток на пляшки – це один із найпопулярніших напрямів діяльності компанії; її фахівці точно знають, як зробити красиві, які виділяються серед багатьох інших і грамотні стікери, які ідеально справляються зі своїми завданнями: залучати клієнта до продукту, інформувати та стимулювати на покупку.

Замовити друк етикеток на пляшки можна за посиланням https://www.sp-ekko.com.ua/services/etyketky-na-butilky/!

Особливості таких етикеток

Найбільш затребуваний варіант - стікери-самоклейки з готовим клейовим шаром, закритим папером. Клеюча основа забезпечує швидке нанесення та надійну фіксацію на різних матеріалах: ПЕТ та інших видах пластику (поліетилен, ПВХ, поліпропілен, полістирол та ін.), металі, скляних пляшках. Такі стікери можна виготовити для ручного або автоматичного нанесення. Перші підходять для крафтової та фірмової продукції, що випускається штучно або відносно малих кількостях, а другі – для масового виробництва, коли наклейки наносить спеціальна машина.

Перед створенням макета необхідно в першу чергу визначитися з розташуванням етикетки. За цією ознакою вони поділяються на:

  • Фронтальні – розташовуються з лицьового боку.
  • Контретикетки – клеяться на зворотний бік.
  • Плечові – наносяться на «плечі» тари.
  • Кольєретки - призначені для шийки.

Від цього залежатиме форма та розмір наклейки, а також її оформлення: наявність або відсутність малюнків, кількість та розмір написів тощо. Дизайн розробляється відповідно до фірмового стилю виробника та особливостей продукту. Щодо дизайнерських можливостей, обмеження практично відсутні! Стікери можна друкувати одноколірними, повнокольоровими, напівпрозорими або прозорими, класичних форм і форматів або незвичайних, у будь-якій колірній гамі, виконаними у вигляді книжки (якщо потрібно помістити на етикетку велику кількість інформації) та ін.

Як замовити?

Компанія Ekko пропонує виробництво етикеток для пляшок у будь-яких тиражах. Гарантує ідеальну якість за доступною ціною, швидку доставку, індивідуальний підхід та професіоналізм у роботі! При необхідності фахівці компанії створять макет з нуля у векторі або растрі, або зробимо його доопрацювання. Надрукувати стікери можна різними способами: флексодрук, офсетний, цифровий та інші види, допоможемо визначитися з найбільш підходящим для вашого випадку варіантом і зробити правильний вибір.