Ремонт у вітальні залишиться непоміченим, якщо зберегти старі меблі. Обов'язково оновіть гарнітур, щоб посилити враження від нового дизайну. Меблі додадуть потрібних акцентів в антураж. До того ж, за її допомогою можна підвищити в цілому ступінь комфортності простору.

Пропозиції “Твій Матрац”

Сьогодні купити диван з кріслами можна онлайн. Завітайте на сайт tviimatras.ua, щоб ознайомитися з меблями вітчизняного виробництва. Інтернет-магазин порадує наступними моментами:

  • різноманітність варіантів;
  • широкий діапазон цін;
  • зручні умови доставки та оплати;
  • акційні пропозиції.

Вибирати в Твій Матрас меблі зручно - докладні описи з фото спрощують порівняння. На допомогу клієнтам завжди готові прийти продавці-консультанти.

Що врахувати при покупці меблів?

Замовляти диван та крісла можна як комплектом, так і окремо. Перший варіант оптимальний для тих, хто не хоче замислюватися про поєднання конструкцій за габаритами, дизайном. В обох випадках порівняння меблів проводиться за параметрами:

  • матеріали виготовлення – потрібно перевірити каркас, наповнювач, оббивку;
  • габарити;
  • тип - розкладні чи нерозкладні;
  • конфігурація.

Дизайн має значення - оббивка за кольором та принтом повинна відповідати стилю приміщення. З огляду на оформлення також вибирається форма конструкцій.

Асортимент tviimatras.ua дозволяє знайти вдалі крісла та диван під будь-який стиль дизайну.

Меблі та оформлення

Контемпорарі набуває популярності - його часто використовують саме у вітальні. Це звичайний стиль, який створює звичну домашню обстановку – у міру тиху та затишну. Замовте диван в одному кольорі - у бежевому або коричньовому. Оббивка може бути як шкіряною, так і текстильною - обидва варіанти вдало впишуться в антураж контемпорарі.

Невеликий прямий диван на високих ніжках із витонченою фігурною спинкою можна використовувати у вінтажному інтер'єрі. Наприклад, варіант з червоною оббивкою з тканини вдало впишеться в інтер'єр під 40-ві роки. Шкіряний масивний диван у темних відтінках варто використовувати у лофті.

Якщо у меблів більш химерна форма, то її можна застосувати в інтер'єрі рококо та бароко.

Напрямок модерн вимагає лаконічності. Вибирайте диван та крісла без ніжок на цілісній основі. Вони можуть мати креативну форму. Оббивка вибирається найчастіше шкіряна. Вона має бути однотонною та яскравою. До речі, такий самий набір меблів можна застосувати в інтер'єрі мінімалізм, хай-тек.