Сьогодні бажання знати французьку мову дуже поширене серед українців. У нашій країні люди, які виявляють інтерес до цього мелодійного та гарного способу комунікації, зустрічаються доволі часто. Крім того, їхня справжня мета не завжди обмежується необхідністю вчитися або працювати у Франції. Адже у багатьох куточках Європи французьку сьогодні знають майже так само, як і англійську. 

Школа французької мови Côte d’Azur пропонує всім охочим унікальну можливість швидко освоїти розмовне та письмове мовлення із найкращими викладачами. Такі знання знадобляться не лише тим, хто вирішив пов'язати свою долю із Францією. Попри те, що мовою міжнародного спілкування давно визнана англійська, її «сестра» не відстає, зберігаючи свій вплив у багатьох галузях життя. До того ж певний внесок робить і всесвітня пропаганда, мета якої – зберегти культурні традиції французів, забезпечивши їхній мові довге життя та процвітання.

школа французької мови

Щоб зрозуміти, чому курси французької в Києві обов'язково вам допоможуть, варто розібратися в причинах, завдяки яким ця мова зберігає свою цінність у різних куточках Землі.

Популярність французької мови

Французька мова посідає 12 місце за поширенням у світі і друге – за затребуваністю серед тих, хто не є її носієм. Згідно з офіційними джерелами, нею сьогодні користується більше 200 млн. людей.

Французька є офіційним засобом спілкування, що був визнаний Організацією Об'єднаних Націй. Її можна почути майже на кожній міжнародній конференції чи симпозіумі з медицини, права, філософії, психології та інших наук.

Крім Франції, ця мова визнана офіційною у європейських та африканських країнах:

  • Швейцарії;
  • Бельгії;
  • Канаді.
  • Сенегалі;
  • Тунісі;
  • ЦАР;
  • Руанді;
  • Нігері.

Нескладно пояснити велику популярність її світі, а також бажання вивчати французьку мову з нуля у мешканців будь-якої країни. Причина в її особливій поетичності та неповторному мелодійному стилі.

Ось уже кілька століть французьку вважають мовою, що натякає на високий культурний рівень та ерудицію будь-кого, хто нею говорить. На додаток її окремі елементи сьогодні можна знайти у багатьох мовах народів Європи.

школа французької мови

Для чого вивчати французьку

Сьогодні багато наших співвітчизників бажає мандрувати країнами Європи або постійно жити і працювати там. Як уже було сказано вище, разом з англійською французька мова дуже поширена і популярна майже в усьому світі. Цей багатонаціональний спосіб спілкування є затребуваним на величезних територіях і насамперед у європейських країнах. І, нарешті, якщо ви бажаєте жити або працювати у Франції, то, ясна річ, не обійдетеся без поглиблених знань національної мови.

Незаперечним фактом є естетична цінність та художній сенс французької. Нею написано мільйони книжок, знято безліч кінофільмів. Без французької важко уявити національні кулінарні рецепти, а також популярні у цій країні страви. Знаючи неповторне французьке мовлення, ви отримуєте унікальну можливість пізнати все вищезгадане з перших джерел, не потребуючи будь-якого перекладу.

Сьогодні у вас є для цього все потрібне! Щоб опанувати французьку мову з нуля, вам більше не потрібно їздити на курси в інший кінець міста та весь свій вільний час сидіти над підручниками. Ми пропонуємо вивчення граматики та розмовної мови, не виходячи з дому, із застосуванням сучасних та перевірених методик. Онлайн-школа французької мови Côte d’Azur – ваш надійний партнер та помічник у здобутті важливих та життєво необхідних знань!