Досвід польоту з парашутом має багато властивостей для людини, яка отримує цей подарунок. 50 секунд польоту достатньо, щоб відчути дію адреналіну на спраглий до позитивного божевілля організм. Та чи буде це правильний подарунок? Так, звісно! Такий ексклюзивний подарунок напевно задовольнить навіть найвибагливішого любителя адреналіну. Адже стрибок з парашутом Івано-Франківськ - це два подарунки в одному. Як це можливо? Що ж, перш ніж хтось із ваших близьких вирішить стрибнути, він має піднятися на відповідну висоту. Політ на літаку дозволяє одержувачу бачити прекрасні панорами.

Стрибок з парашутом – це заняття, яке вимагає точності та досконалості на кожному етапі виконання. Хоча сам акт падіння здається тривіальним, він оснащений багатьма технічними процедурами. Перед виконанням послуги стрибка з парашутом фахівець готує учасника, надаючи йому змістовні поради. Навчання покликане надати інформацію не тільки про те, як поводитися, коли настав час літати. В основному навчання, допомагає зберегти впевненість, необхідну у випадку тандемного польоту на парашуті, а також в інших варіантах. Виберіть свій стрибок з парашутом:

  • стрибок з парашутом  на двох,
  • стрибки з парашутом зі зйомками,
  • самостійний стрибок з парашутом.

Стрибки з парашутом - найкраще стрибати з інструктором

Вже під час польоту, коли одержувач усвідомлює головну суть виживання, він перебуває під опікою інструктора, для якого благо одержувача подарунка є найвищим пріоритетом. Багаторічний досвід та знання теорії падіння під час стрибка з парашутом дозволяють фахівцеві провести глибокий аналіз ще до здійснення стрибка з літака. Досвідчений інструктор подбає про безпечний хід стрибка. Завдяки цьому ви можете повністю зосередитися на переживаннях, які вас чекають. Організатор стрибка дбає про новітнє, сертифіковане спорядження від перевірених виробників. Завдяки величезним знанням і досвіду інструкторів і найсучаснішому спорядженню ваш стрибок буде повністю безпечним. Ви назавжди запам’ятаєте час, проведений у небі та політ на кулі над Івано-Франківськом.

Стрибки з парашутом – синонім справжніх емоцій. Подарунковий стрибок з парашутом – це фантастичний спосіб пережити моменти, які залишаться у пам’яті назавжди. На вас чекають дивовижні враження, які ви не маєте шансу відчути на землі. Емоції, які супроводжують стрибок з парашутом, неможливо описати – їх потрібно просто пережити. Зробіть крок вперед і захоплюйтеся силою тяжіння! Фантастична пригода у вас під рукою. Тільки не забудьте надіти парашут – з ним буде набагато безпечніше!