Безкрайні гори, полонини, густі ліси та бурхливі потоки річок – все це Карпати. Широко розкинулися рівнини, оточені високими горами, змінюються вузькими долинами і утворюють прекрасний ландшафт для незабутнього відпочинку. Пропозиції для відпочинку в Карпатах численні і різноманітні, їх можна укласти під гасло: пізнавати природу – пізнавати культуру. Піддатися насолоді та спробувати страви гуцульської кухні в численних ресторанах та затишних кафе.

Щоб відпочинок запам’ятався комфортом, варто забронювати номер в готельному комплексі «Велика ведмедиця» на офіційному ресурсі http://vedmedycya.com.ua/.  Готельний комплекс розташований в оточенні недоторканої природи. Сюди з задоволенням стікаються мандрівники, зачаровані красою, кліматом і можливостями унікального відпочинку.

Тиша і спокій гірських лугів, проллються справжнім бальзамом на душу будь-якого мандрівника. Насолоджуватися пішими прогулянками в долині гірських лугів: романтика проживання в котеджах з гостинним прийомом – «поруч з небом». Відчуйте шарм затишних котеджів, запах квітучих лугів, глибину кристально чистих гірських озер і захоплюючою дух панорами Карпатських гір.

Комплекс цікавий різним категоріям гостей, це унікальне місце, що стане винятковим для всіх:

- хто обирає активний відпочинок,

- хто хоче відпочити всією сім'єю, удалині від суєти,

- хто віддає перевагу сучасний екологічний відпочинок,

- хто звик отримувати від відпочинку більше!

Комплекс міні-готелів розташований у затишному тихому місці, і є самим зручним по комфорту і доступу до гірськолижних трас готельним комплексом.

Чим зайнятися в горах влітку:

Альпінізм. В достатній кількості в долинах є професійні альпійські гіди, які проведуть по незабутнім маршрутами. У селищі влітку шикуються штучні стіни для практики скелелазіння, якими можна скористатися для тренування, перш ніж вирушати в гори.

Трекінг – піші походи, під які розроблені мережі маршрутів і стежок будь-яких рівнів складності. Інформацію про маршрути і карти можна отримати на рисепшене.

Прогулянки в горах, які заряджають енергією, дарує заряд бадьорості і додають сил: катання на конях, рибалка, сплав по гірських річках.

Тут пролягають туристичні маршрути і стежки, що ведуть високо в гори. Гірське повітря і кришталево чиста вода гірських озер - головні характеристики місця розташування міні-готелів.