Стиль здорового образу життя стає все більш популярним і і затягує до своїх лав без винятку всіх. Все більше чоловіків прагнуть стежить за своїм здоров'ям, фізичною формою та обирають спорт до душі. Окрім витримки наполегливості та прагнення, для досягнення необхідних цілей, кожному чоловіку потрібен зручний одяг та кросівки. Якщо раніше таке спортивне взуття було призначене виключно для бігу чи футболу, то на сьогоднішній день купити чоловічі кросівки можна під будь-який вид спорту чи, навіть, просто для повсякденного носіння.

В магазин Ideal Sport представлений величезний асортимент різних моделей кросівок, завдяки чому кожен чоловік зможе підібрати собі модель, котра буде найбільший повідати його потребам та уподобанням.

Особливості спортивних чоловічих кросівок

Кросівки - це зручне взуття, котре увійшло до повсякденного гардеробу кожного і яке дуже легко поєднується не тільки зі спортивним стилем, а й з класичними речами. Однак, обираючи чоловічі кросівки варто пам'ятати, що одні підходять лише для прогулянок, а інші для занять спортом. В інтернет-магазині Ideal Sport зробити вибір набагато простіше тому, що товар у каталозі розділений на категорії.

Чоловіче спортивне взуття – це насамперед безпека. Під час тренувань виникає чимало навантажень на опорно-рухову систему . Тому правильний розподіл навантаження є вкрай необхідним, щоб уникнути травм.

Обираючи чоловічі кросівки, слід звертати увагу на наступні фактори:

  • Наявність супінатора;

  • Амортизацію;

  • Наявність та якість протектора;

  • Ступінь фіксації стопи;

  • Матеріал виготовлення.

Супінатор відіграє важливу роль у підтримці склепіння стопи під час руху. Завдяки йому знімається з п'яти додаткове навантаження та рівномірно розподіляється по всій стопі. Амортизація оберігає як п'яту, так і суглоби та хребет. Всі ці характеристики в комплексі оберігають від величезного навантаження, котре може стати причиною травм та затиснутих м'язів. Стопа повинна добре фіксуватися та не бовтатися. В іншому випадку може відбутись зміщення центру тяжіння та перекіс стопи. Протектор грає важливу роль для місцевості, де будуть проходити тренування. Такою поверхнею може виступити як спеціальне покриття чи асфальт, так і бездоріжжя з перешкодами.

Різноманіття чоловічих кросівок

Для бігу буде достатньо підошви з неглибоким рельєфом у вигляді прогумованих вставок, які захищатимуть від ковзання. Матеріал взуття краще обирати легкий та дихаючий. Хороший процес вентиляції стане додатковим бонусом для ніг як на вулиці, так і в залі.

В кросівках призначених для тенісу має бути протектор, який захищатиме від ковзання. Ніс взуття в таких моделях більш щільний та гнучкий. Висота тенісного взуття має сягати щиколоток, фіксуючи стопу і захищаючи ногу від вивихів та розтяжок.

Кросівки для баскетболу повинні добре фіксувати стопу, навіть, при різких рухах під час гри. Таке взуття може бути середніми та високими. Завдяки цьому такі кросівки захищають гомілку і стопу та запобігають вивихам і різним травмам.

Купити кросівки в Україні можна в магазині Ideal Sport. Висока якість при доступних цінах це те, що потішить кожного.