Корпоратив – чудова нагода, щоб зібратися з колегами по роботі за затишним столиком у ресторані. У неформальній обстановці, згідно з традицією, можна відзначити знаменну подію. Приводом може бути будь-яке свято: Новий рік, 8 березня, 23 лютого, ювілей шефа. Вибір відповідного закладу – заняття не з легких. Необхідно продумати кожну деталь, щоби добре провести час і від свята залишилися теплі спогади. Актуальні поради допоможуть у створенні заходу.

Шукаєте ресторан для проведення корпоративу? У такому разі вам варто пройти за посиланням https://artofrest.com.ua/ та ознайомитися з пропозицією ресторанного комплексу Park. Art of Rest!

Починайте пошуки ресторану завчасно

Якщо захід намічається напередодні свят, приступити до пошуків закладу необхідно за 2-3 місяці. Згідно з традицією, що склалася, багато організацій планують проведення корпоративу в затишній атмосфері. Ви ризикуєте запізнитись: банкетний зал у призначений термін може орендувати інша фірма. У літній період конкурентоспроможність зростає, оскільки в цей час наречені відзначають весільні урочистості і ґрунтовно готуються до майбутнього свята заздалегідь.

Що вчинити, якщо в ресторані, що сподобався, немає вільних місць?

Поцікавтеся у адміністрації ресторану, можливо банкетний зал буде вільний напередодні (на пару днів раніше) або трохи пізніше за встановлену дату. Якщо захід відкласти неможливо, займіться пошуком інших варіантів.

Кількість посадочних місць

Необхідно, щоб кожен із запрошених на корпоративну вечірку відчував себе комфортно. Заздалегідь проконсультуйтеся про наявність вільного місця для танців. Уточнюйте деталі щодо посадкових місць заздалегідь, щоб під час корпоративу не виникло непорозумінь.

Місцезнаходження

Вечірка може затягнутися до пізнього часу. Подумайте про те, як гості добиратимуться до будинку. Бажано, щоб ресторан знаходився неподалік центру міста, де поруч зупинки громадського транспорту. Якщо ваші колеги приїдуть на свято на власному автомобілі, поцікавтеся у адміністрації закладу про паркування. Дізнайтеся платна послуга чи ні, чи під охороною.

Інтер'єр закладу

Краще попередньо дізнатися про оформлення бенкетного залу. Для комфортного проведення часу важлива кожна деталь: колір скатертин, серветок, чохли для стільців. Дізнайтесь вартість послуг та, що входить у безкоштовну категорію. Якщо планується оформлення інтер'єру в спеціальному стилі, заздалегідь обговоріть деталі з адміністрацією.