Україна - одне з найменш туристичних місць у Європі, і це, швидше за все, пов'язане з відсутністю інформації. Однак, це не означає, що в Україні відсутні гарні та цікаві місця для вивчення. Від безтурботної природи до чарівних міст, ось 5 найкращих та найкрасивіших місць в Україні, які варто відвідати туристам будь-якого походження.

1. Львів

Найбільше місто західної України та одне з найкрасивіших місць країни для відвідування. На вершині більшості путівників по Україні знаходиться Львів, культурна столиця країни. Розташований на заході, всього за годину їзди від польського кордону, Львів має чарівну та легендарну історію. Такі визначні місця України, як Львів, варто відвідати за будь-яких умов.
У той час як є багато музеїв та парків, які можна відвідати, туристи найбільше полюбляють просто посидіти в кафе навколо Ринкової площі та насолодитися кавою або пивом.

2. Київ

Це столиця України та обов'язкове місце для відвідування. Це одне із найкращих місць в Україні. Це місце зародження слов'янської культури з історією, що сягає Київської Русі. Якщо вам подобаються церкви, зверніть увагу на собори Св.Софії й Св.Михаїла та їх красиві кольори та архітектуру. І не забудьте монастир Печерської лаври, одне з найрелігійніших місць у Європі. Проведіть день, прогулюючись численними доглянутими парками або вздовж річки. Якщо ви шукаєте що ще відвідати в Україні, то знайдете більше цікавих місць тут.

3. Жовква

Одне з найцікавіших малих історичних містечок України. Це миле містечко знаходиться всього за пів години їзди від Львова. Жовква, відома своїм замком, також має гарну головну площу з безліччю магазинів та фонтанів.

4. Рожеве озеро

Унікальне та красиве озеро для відвідування. Зараз в Україні є кілька рожевих озер, але найкращим є те, що знаходиться на Арабатській Стрілці. Довгий перешийок поряд з Кримом, але розташований у Херсонській області, це популярний пляжний напрямок для українців. Яскраво-рожевий колір походить від водоростей, залучених високим вмістом солі в озері.

5. Гора Говерла

Найвища гора України й знаходиться вона в Карпатах. ЇЇ висота становить 2061 метр, й підкоряти Говерлу рекомендують навесні, коли на вершині ще лежить сніг. Традиційне проведення часу на вершині - відкрити пляшку шампанського й проголосити тост за сходження. Якщо вам пощастить і небо ясне, ви зможете побачити багато інших високих вершин і всю дорогу вниз до пишної долини.