Вагому частку ринку ліфтового обладнання продовжують займати вантажні ліфти економ-класу. Причина цього – однозначна ціна. Однак у 2022 році зростання цін виробників перевищило 20% і покупець, який не є забудовником новобудов, віддає перевагу вантажному лифту, який є більш вигідною альтернативою в економічній ситуації, що склалася.

Купити ліфт за вигідною ціною ви завжди можете на сайті компанії citylift.com.ua!

Скільки коштує ліфт та вантажний витяг?

Вартість ліфтів іноземних та українських брендів відрізняється на 30-40%. Цікаво, що обсяги виробництва двох товарів мають позитивну динаміку зростання, хоча ціни на метал стрибкоподібно зросли минулого року, що й спричинило подорожчання вторинного виробництва.

Вартість вантажного ліфта – не статична цифра. Вона складається з низки параметрів: очікуване вагове навантаження, висота пристрою та кількість можливих зупинок, технічні характеристики шахти та кабіни.

Ліфти та інше підйомне обладнання в широкому асортименті представлено на сайті компанії citylift.com.ua!

Розрахувати ціну

Ціноутворення схоже на формування ціни на підйомник, але має ряд особливостей, які одразу ведуть до подорожчання конструкції: складні розрахунки та монтаж, обов'язкова установка несучої шахти в будинку. Так як для людей виставляються великі вимоги до їх надійного, не здатного заподіяти фізичну шкоду, перевезенню, то обладнання проходить технічну атестацію. Також на ньому встановлюється посилена система безпеки та інші пристрої. Наприклад, система плавного гальмування.

Що має бути включено до ціни ліфта?

Для того, щоб надалі не виникало непередбачених витрат у ціну ліфта, повинно бути включено:

Комплектне ліфтове обладнання.

Ціна упаковки та маркування обладнання.

Гідравлічна олія (якщо купується гідравлічний ліфт).

Вартість доставки та розвантаження ліфта на об'єкті.

Податки та страховка на час доставки.

ПДВ 20%.

Гарантія на обладнання.

Впливають на вартість пасажирського ліфта також такі показники, як висота підйому, вантажопідйомність, швидкість руху. Ціна обладнання залежить і від формату кабіни, оскільки вона може бути стандартною, прохідною чи панорамною.

Кабіни ліфтів можуть мати різне оформлення, наприклад, багато пасажирських ліфтів в елітних житлових комплексах відрізняються кабіною, обробленою каменем і натуральним деревом, як у випадку з ліфтами в приватний будинок, вартість яких буде значно вищою.