Сьогодні дуже багато людей замислюється над тим, куди вкласти заощадження. Хтось купує квартири, золото, відкриває рахунки у валюті або цінних паперах. Але існують й інші напрями для інвестування. Наприклад, ні для кого не є таємницею, що енергоносії постійно дорожчають. В результаті прості мешканці приватних чи багатоквартирних будинків вимушені сплачувати у рази більше за електроенергію чи опалення з централізованих мереж. Якщо ж замовити встановлення сонячної електростанції за посиланням https://sim-i-sunenergy.com/soniachni-elektrostantsii/ у Вінниці та регіоні, ви швидко переконаєтесь у правильності цього рішення. Власну СЕС не можна назвати дешевим проєктом, але усі витрати окупаються протягом найближчих років. Далі станція починає приносити чистий дохід, котрий досягає тисяч євро на рік.

Домашня сонячна електростанція: усі плюси та мінуси

Єдиний недолік полягає у тому, що це серйозні фінансові витрати. Правда, сума навряд чи буде захмарною, якщо йдеться про СЕС потужністю 5-30 кВт для приватного котеджу, магазину чи невеликого промислового об'єкта. У компанії «SIM-I SUN Energy» у Вінниці виконають попередні розрахунки, виходячи з ваших побажань та рівня споживання електроенергії. Ключові моменти, котрі треба знати:

  • найбільша генерація струму протягом травня-вересня — не тільки компенсуєте власні потреби, але й щомісяця продаєте електрику за умовами зеленого тарифу на 50-200 євро;
  • восени й взимку сонячна електростанція також працює досить ефективно, покриваючи 50-70 відсотків від ваших потреб;
  • для встановлення каскаду панелей обирають поверхні з нахилом на південь — дахи, стіни, господарчі споруди, наземні конструкції;
  • строк експлуатації домашньої СЕС становить до 40 років;
  • панелі та автоматичне обладнання майже не потребують додаткового технічного обслуговування.

Отже, власна сонячна електростанція не лише забезпечить ваше домогосподарство безплатною енергією, але й стане оптимальним способом вдалого вкладення грошей. Прибутки будуть набагато вищі у порівнянні з банківськими депозитами чи купівлею цінних паперів.

Де замовити монтаж сонячної електростанції у Вінниці

Тема зеленої енергетики нині є доволі актуальною в Україні й світі. Спеціалісти компанії «SIM-I» мають величезний досвід у проєктуванні та встановленні СЕС будь-якої складності. За весь час встановлено понад 700 СЕС для приватних осель, магазинів, промислових підприємств. Тут покупцям пропонують сонячні панелі та устаткування від провідних виробників з Європи. Професіонали надають тривалу гарантію та забезпечують повний цикл сервісного обслуговування сонячних електростанцій.