Апаратний манікюр гарантує швидку та безпечну обробку нігтя без використання хімічних засобів. Не дивно, що практично всі майстри використовують у своїй роботі саме фрезер. З його допомогою доступно буквально все: шліфування нігтів, зняття старого покриття, усунення дефектів, а моделі для педикюру способи усувати мозолі та натоптиші.

Фрезер для манікюру – це електричний інструмент, призначений для манікюру та педикюру, тобто для повноцінної обробки нігтів. Зазначимо, що обладнанням необхідно вміти користуватися, щоб запропонувати найкращий результат як для індивідуального використання, так і для своїх клієнтів.

Різновиди фрезерів

Винятково для манікюру.

Спрямованість обумовлена ​​потужністю до 30 Вт, а також кількістю оборотів до 2000.

Універсальні моделі.

Підходять вони для нігтів на руках та ногах: натуральних та нарощених. Потужність такого фрезера сягає 60 Вт, а кількість обертів – 35 тисяч.

Професійний фрезер.

Найчастіше використовується майстрами з максимальним навантаженням. Такі інструменти можуть бути універсальними, і вузькоспрямованими, залежно від вибору, а також переваг.

Не менш важливий момент – вибір фрез, тобто насадок для обладнання. Відрізняються вони відразу кількома характеристиками:

  • матеріали виготовлення: керамічні, сталеві, алмазні тощо;
  • призначення: полірування натурального нігтя чи штучного шару; зняття старого покриття;
  • Діаметр фрези для обробки не тільки нігтів.

Фрезер та насадки для нього потребують повної стерилізації після кожного використання. Одного антисептика однозначно буде мало, тому радимо використовувати і холодне, і гаряче очищення для кращого результату.

Правильний вибір інструменту

Щоб не помилитися у покупці, радимо звертати увагу на такі параметри.

Вартість.

Дешеве обладнання ненадійне, часто не підлягає ремонту і навіть може завдати шкоди здоров'ю. Фахівці радять звертати увагу на середній ціновий сегмент та віддавати перевагу відомим брендам. Навіть їхні бюджетні моделі випереджають ноунейм обладнання за якістю.

Використовувані матеріали.

Вибирайте саме металеву ручку, а чи не пластмасову. Наявність цангового затискача – обов'язкова характеристика. Перед покупкою обов'язково спробуйте фрезер увімкненим. Важливо, щоб вібрації не передавалися до рук. Також оцініть вагу – тримати інструмент має бути зручним.