Попит на спортивний та комфортний одяг продовжує стрімко зростати, а двоє з п’яти людей все ще певною мірою працюють вдома. Дослідження Globaldata показують, що популярність спортивної моди до 2025 року повинна досягти 23,6 відсотка світового ринку, за даними аналітиків групи, які підкреслюють вирішальну важливість нового стилю життя та споживчих звичок після пандемії. І це не дивно - вже зараз за посиланням https://sportkingdom.com.ua/ можна знайти десятки моделей різних стилів та напрямів. Використання саме спортивного одягу значно розширюється - вже понад 55% учасників дослідження повідомили, що вони носять спортивний одяг не лише для занять спортом.

Чи дозволено кросівки в офіс?

Останнім часом брендове взуття та одяг стали продаватись частіше. Через пандемію люди просто змогли більше зношувати спортивний одяг, працюючи вдома. Тепер, коли гібридна робота все ще продовжується, мода на спортивний стиль триває. Що стосується роботи в офісі, то очікується, що вона також стане більш невимушеною. Популярнішими будуть кросівки в офіс і світшоти під блейзером. Загалом спортивне взуття стане більш прийнятним у різних сферах діяльності. Та необхідно зауважити, що світові бренди вже давно роблять спортивні речі для повсякденного життя. Такі тенденції допоможуть ринку спортивного одягу зрости на досить значні 25,1%. Загалом всі відомі дослідницькі центри можуть розходитись у цифрах, але згодні у тенденціях. 

Тенденції розвитку світу моди

Оскільки гібридна робота продовжується, а бренди охоплюють тенденцію casualization, споживачі продовжуватимуть бажати більше багатофункціональних, досить зручних речей для відпочинку, які підходять як для носіння вдома, так і для спілкування. Але не слід плутати два напрями. Є не лише спортивні речі загального вжитку. Є також технічний спортивний одяг — одяг, що демонструє робочі характеристики, що використовуються виключно для занять спортом певного виду — і він також буде важливим, оскільки споживачі продовжують надавати пріоритет своєму здоров’ю та фізичній формі. Очікується, що активний відпочинок на свіжому повітрі та їзда на велосипеді, розпочата пандемією, також продовжиться у 2022 році та далі, сприяючи представленню гірських видів діяльності, тож аксесуари для спорту також активно продаватимуться. 

Як це позначиться на брендах 

Інтернет-магазин спортивного одягу зазвичай сповнений новими колекціями відомих брендів, адже вони продовжують активно розвиватись. Наприклад, фінансові показники великих імен у спортивному одязі свідчать про значне зростання сектора:

  • Nike закрила останній квартал із доходом у 10,9 мільярда доларів, що на 5 відсотків більше, ніж очікування Уолл-стріт. 
  • Adidas також отримав плюс за підсумками останнього фінансового року, який завершився на рівні 23 мільярдів доларів. 
  • Також зростає Under Armour, яка в третьому кварталі зафіксувала 8-відсоткове збільшення доходів до 1,5 мільярда доларів (приблизно 1,3 мільярда євро) порівняно з попереднім роком. 

Тож попит на фірмові речі лише продовжуватиме рости - разом з популярністю здорового способу життя.