Викривлення хребта впливає як на поставу, а й інші системи організму і внутрішні органи. Так, якщо хребет сильно викривлений, виявляється додатковий тиск на серце та легені. У результаті людина не може повноцінно та вільно дихати, а кров'яний тиск далекий від норми. Виникають ризики інсультів, інфарктів, тромбозів тощо.

Як визначити та вилікувати сколіоз?

Сьогодні доступне лікування сколіозу різного ступеня. Вам допоможе Львівська академія Грація, де виправити проблеми зі спиною зможе кожен бажаючий. Дана академія пропонує лікування та грамотну діагностику захворювань. Звернутися до цього центру рекомендується, якщо є хоча б один дефект області хребта або інших частин опорно-рухового апарату:

Видиме викривлення хребта;

Плоскостопість;

• Асиметрія ніг;

Викривлення грудної клітки;

Неправильна хода;

Викривлення кульшового суглоба;

І так далі.

Тут працюють кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання. Все це дозволить провести якісну діагностику, щоб потім призначити ефективне та безпечне лікування.

Плоскостопість – серйозна проблема

На плоскостопість багато хто не звертає уваги. Але важливо розуміти, що цей дефект впливає весь опорно-руховий механізм людини. Мова не тільки про негарну ходу. Ідеться про те, що весь скелет розвиває нерівномірно. Навіть помічаються проблеми зі зростанням та розвитком зубів. Тому плоскостопість необхідно також лікувати, як і будь-яке інше захворювання. Лікарі академії Грація допоможуть у цьому, запропонувавши комфортні умови співпраці для кожного: для місцевих мешканців та гостей Львова.

Переваги академії Грація

На сайті https://www.akademia-gracia.com/ ви можете детально познайомитись з академією та її співробітниками. Важливо розуміти кілька найпростіших моментів. Чим раніше ви звернетеся з проблемою до лікаря, тим простіше і швидше її вирішитиме. Відповідно, і тим дешевше це буде. Якщо ви звернули увагу на проблеми з хребтом або ногами у дитини, тим більше звертайтеся до лікаря якнайшвидше. Коли скелет тільки формується, виправити дефекти набагато простіше, ніж у дорослої людини.

Відповідальний професійний підхід до кожного пацієнта та наявність усіх умов для комфортного лікування – це одні з основних переваг, які роблять академію дуже популярною не лише у Львові, а й у всій Україні. Займайтеся своїм здоров'ям та здоров'ям своїх дітей грамотно та ефективно за допомогою таких академій.