Безкоштовне телебачення має суттєвий мінус – все транслюється у чітко визначений час та із шаленими за обсягами блоками реклами. Ці блоки реклами іноді навіть перекривають фрагменти гри, а кіно чи серіал перетворюється на мішанину рекламних пропозицій зовсім не потрібного товару.

Емоції від спортивного поєдинку та ті, які намагаються передати актори змішуються із рекламними лозунгами. Тож з настроєм і відчуттям все не дуже, але і вартість такого перегляду – плата за електроенергію та придбання телевізора. Позбутися такого стану справ та не купувати щоразу ліцензійні і вартісні записи фільмів онлайн можна простим способом. Достатньо замовити послугу інтернет телебачення від компанії «Лінком».

Компанія надає доступ до інтернет-мережі на високій швидкості та стабільної якості і послуги із доступу до інтерактивного, якісного і різноманітного інтернет-телебачення. Пояснимо як працює такий вид послуги і чому це ідеальний варіант для користувача який має дуже різні смаки і уподобання.

Обираємо все найсмачніше з телеменю: індивідуальні пакети каналів

Інтернет-телебачення – це власне не звичний телепростір, а інтелектуальна система управління відео із потужних серверів. Саме тому – це можливість не тільки отримати картину із миті, що минає, але і шанс обрати те, що є до душі та серця. Абонент може обрати той перелік каналів, які йому найцікавіші і сплачувати саме за реальне споживання контенту, а не просто за «навантажений» непотрібними телеканалами, пакет мовлення. Тож це є можливістю сформувати відеоконтент високої якості та потрібного змісту за помірну абонентську ціну. Змінити набір каналів можна у будь-який час: розширити, скоротити, придбати преміальну версію. Все це залежить від можливостей та смаку самого абонента компанії Linkcom.

Висока якість і мобільність

Суттєвою відмінністю такого телебачення від звичайного перегляду телеканалів з інтернет-мережі чи цифрового ефірного контенту є висока якість. Вона гарантується співпрацею з одним із потужних постачальників цифрового контенту – компанією MEGOGO – яке і надає доступ до телепрограм. Тепер не варто турбуватись про дрібну картинку, процифрування під час перегляду.

Переглядати відео з цифрового ТБ абонент компанії може на будь-якому пристрої, що підтримує високу потужність передачі інтернет-каналу та потрібну якість зображення – SMART-телевізор або IPTV-медіапристрої:

  • смартфон;
  • планшет;
  • ноутбук;
  • плазма.

Приймати та передавати зображення можуть і інші види смарт-пристроїв.

Обираємо зручний час перегляду

Кожне відео, програму, фільм, можна «заморозити», тобто поставити на паузу для перегляду, якщо з’явились термінові справи. Також можна зробити цифровий запис фільму чи телепрограми за розкладом. Тобто тепер жоден цікавий контент не треба буде шукати на піратських сайтах із купою реклами і низької якості.