Для тих, хто хоче обновити вигляд вікна, і не має часу й бажання обирати шторну тканину та замовляти пошиття портьєр, інтернет-магазини штор пропонують купити готові комплекти штор з тюлем. Вони представлені в різноманітних рішеннях – щодо стилю, призначення, забарвлення, розмірів, комплектації.

Готові комплекти штор можуть бути виготовлені спеціально для вітальні, спальні, дитячої кімнати або кухні. Перед купівлею потрібно ретельно виміряти вікна, а також продумати варіант кріплення виробів.

Чим привабливі готові штори?

Обираючи готові шторні комплекти, господиня економить час, інколи – кошти, а головне – позбувається хвилювань про очікуваний результат. Адже готовий набір можна відразу побачити, як мовиться, «у всій красі», і зрозуміти, як він виглядатиме в певному інтер’єрі.

Крім того, готові набори штор та тюлю гармонійно компонуються між собою, тому про якусь невідповідність – стилю чи забарвлення - не потрібно турбуватись.

Можна обрати комплект штор, розрахований на певний вид карнизного кріплення, що теж дуже вигідно. Тобто, на текстильних виробах вже буде пришита люверсна стрічка, тасьма тощо.

Варіанти комплектів штор та тюлю

Готові набори представлені в таких варіантах:

  • комплект з 2-х штор;
  • одна готова штора (для невеликих вікон);
  • комплект - 2 штори та тюль;
  • комплект 1 штора і тюль;
  • тюлева фіранка.

Характер приміщення – важливий чинник для вибору готового набору, оскільки від призначення кімнати залежатимуть фасон, забарвлення, матеріал та форма виробів.

  • Штори для вітальні. Найпопулярніші готові комплекти – в класичному стилі. Їх можна також використати для стилів лофт та мінімалізм. Прозорий чи сітчастий тюль та дві довгі штори в пастельних відтінках. Проте можуть бути і квітчасті, з геометричним малюнком, вишивкою, смугасті. Важкі портьєри захистять від яскравих променів, а легенькі пасуватимуть для північного розміщення вікон.
  • Штори в спальню. Головний критерій – затемнення в нічну пору доби. Крім того, потрібно уникати яскравих кольорів, тому що вони не дадуть змоги повноцінно розслабитися.
  • Готові набори для дитячої кімнати. Це можуть бути як штори з тюлем, так і сама тюль або самі штори - залежно від необхідності затемнення. Можна обрати ніжні чи яскраві кольори, з цікавим для дитини принтом.
  • Набори для кухні. Може бути як тюлева фіранка, так і повний комплект штор і тюлю.

Готові шторні набори високої якості в асортименті представлені на сайті галереї штор, а також в спеціалізованих магазинах.