Підгузник – один із унікальних винаходів середини минулого століття, що кардинально змінив сферу засобів дитячої гігієни. Першу партію цих товарів було випущено 1961 року у США під брендом Pampers. Продукція набула великого попиту, а в американського бренду з'явилися конкуренти з інших країн. Інноваційні розробки та продумана маркетингова політика дозволили компанії Pampers стати світовим лідером у своїй галузі. З того часу назва бренду стала номінальною, і багато людей говорять «памперс», маючи на увазі саме одноразові підгузки будь-якого виробника.

У нас можна замовити підгузки з доставкою по всiй Українi. До послуг наших клієнтів великий асортимент товарів від відомих світових брендів. Ми працюємо напряму з виробниками без посередників, тому гарантуємо найкращі ціни на всю продукцію.

Ще в нашому каталозі ви зможете знайти туалетний папір та серветки https://auchan.ua/ua/tualetnaja-bumaga/, а також інші засоби гігієни для дітей та дорослих.

Як правильно вибрати підгузник

На вітчизняному ринку засобів дитячої гігієни представлено великий вибір одноразових підгузків від провідних світових виробників. При виборі конкретної марки та серії памперсів необхідно враховувати такі моменти:

• вага дитини;

• вік та активність;

• додаткові особливості.

Ключовий фактор вибору – вага дитини. Відповідно до загальноприйнятої світової класифікації саме вага, а не зрiст чи вік дитини грає основну роль під час виборів підгузка. Деякі виробники створили власні таблиці розмірів, щоб покупцям було простіше орiєнтуватись. Наприклад, один з лідерів ринку має розміри вiд 1 до 6, де кожна категорія прив'язана до певної ваги малюка. Наприклад, третій розмір «midi» підходить для дітей з вагою від 4 до 9 кг, тоді як п'ятий розмір «junior» буде відповідати вазі від 11 до 18 кг. Розмірна сiтка у різних виробників може не збігатися, тому краще дотримуватись певної вагової категорії. Якщо ви сумніваєтесь в правильності вибору – достатньо спочатку купити упаковку з мінімальною кількістю памперсів, а потім вже взяти велику пачку.

Залежно від віку дитини змінюється її поведінка та активність. Від цього залежить, який саме підгузник потрібно вибрати. Наприклад, для новонароджених потрібні моделі зі спеціальним вирізом на пупці, а для малюків від 8 місяців підійдуть памперси з гарною фіксацією на поясі та з еластичними краями навколо ніг. Саме в цей час діти починають ходити, тому нічого не повинно заважати їм пізнавати новий світ. Також варто звернути увагу на моделі, які деякі виробники випускають окремо для дня та ночі, а також на трусики для дiвчаток та хлопчикiв.

Серед додаткових особливостей варто виділити наявність індикатора намокання та якість внутрішнього шару. Існують памперси з антибактеріальним просоченням та бальзамом на основі ромашки, алое вера або інших лікарських трав. Це допоможе запобігти розвитку шкідливої ​​мікрофлори та забезпечить додатковий захист шкіри малюка.

Правильний вибір підгузника стане запорукою комфорту вашої дитини, а також гарантією сухої та здорової шкіри у будь-який час дня та ночі.