В даний час існує величезна кількість матраців як односпальні (матрац 70 160 і т.д.), так і двоспальні матраци або полуторні (матраци 140 200 і т.д.), у тому числі ортопедичні. Як зробити правильний вибір при покупці такого товару? Природно, що найважливіший чинник – це якість. матраци вінниця

Найпопулярнішими є матраци у Вінниці, виготовлені на основі непрорідженого дворамкового блоку, виготовленого з п'ятивитковою пружиною за типом «Боннель». Серед виробників добре зарекомендували себе блоки незалежних пружин вітчизняної фірми Матролюкс. У моделях цієї фірми використовуються такі матеріали як: пінополіуретан (екологічний, безфреоновий, вологостійкий, неалергенний, нетоксичний та високопружний матеріал, здатний витримувати сильний та тривалий тиск). А також спанбонд (нетканий екологічно чистий матеріал, який застосовується навіть у світовій медичній практиці, максимально ефективний за необхідності рівномірного розподілу механічного навантаження). А також вітчизняна повсть (що має склад не менше 40% натуральних лляних волокон).

У матрацах підвищеної комфортності використовується латекс та латексований кокос (койра). Для оббивки таких матраців використовують такі матеріали як жакардові тканини, що складаються на 100% з натуральних волокон, найчастіше імпортного виробництва. Технологія виготовлення товарів для сну компанії Матролюкс ґрунтується на використанні екологічно чистої технології, що продовжує термін служби.

Виробництво компанії Матролюкс є замкнутим циклом: від навивки пружин до стяжки оббивкою, тому купити матраци цього виробника по кишені навіть рядовому споживачеві. При виготовленні листкових наповнювачів матраців у цехах компанії використовується кокос (койра), який обов'язково має бути екологічно чистим, хоча це так і є, оскільки він виробляється з горіха кокосової пальми. При використанні такого наповнювача виходить матрац жорсткий і пружний, найчастіше такий матрац купити у Вінниці з безкоштовною доставкою можна на сайті magdek.com.ua, ці властивості особливо цінуються при виготовленні ортопедичних моделей.

Також у компанії Матролюкс використовується кінський волос. Цей матеріал є неперевершеним, так як він має еластичність, тобто має високий коефіцієнт пружності. Матраци з таким наповнювачем не розшаровуються і не утворюють пил, а також відмінно пропускають повітря, що не дозволяє таким матрацам бути "сирими", особливо це добре, коли він використовується в дитячій кімнаті.