Доглянута територія викликає гордість в господаря та захопливі погляди сусідів. Реалізація задумів можлива за допомогою озеленення ландшафту у поєднанні з бетонною бруківкою. Саме тротуарна плитка активно використовуються для мощення присадибних ділянок, спортивних майданчиків та міських доріжок. Бетонна продукція фірми «Моноліт Брук» виділяється конкурентоспроможністю завдяки перевіреній якості та зносостійким показникам.

Клієнт замовляє, все інше за виробником

Співробітники заводу – це команда технологів, консультантів та безпосередньо бригади укладачів. Розглянемо кожен з етапів.

1. На етапі виробництва бруківки варто відзначити сучасне німецьке обладнання, яке дозволяє отримати на виході бездоганну продукцію. Під тиском з плитки видаляється зайва волога та пухирці кисню. Щільність бруківки зводиться до максимуму, гарантуючи багаторічну експлуатацію.

2. Менеджери допоможуть обрати тротуарну плитку в залежності від форм, розміру та товщини. Покупцю необхідно лише повідомити, яку територію планується замощувати. На вибір пропонується бруківка у вигляді класичних прямокутників, квадратів, а кому хочеться чогось оригінальнішого, тоді гантель або хвилю.

3. Механічний монтаж. Зазвичай доріжки мостять вручну, ця робота – трудомістка та довга. Якщо площа оздоблення завелика, у компанії рекомендують скористатися послугою механізованого укладання. Спеціалізована техніка дозволяє укласти за один робочий цикл значно більший обсяг бруківки. За 10 годин можливо замостити 600 квадратних метрів території.

Механізоване укладання поділяється на декілька видів робіт:

- Підготовка площі під майбутню плитку. Поверхня засипається граншлаком і щебнем.

- Вирівнювання. За допомогою телескопічного планувальника видаляються нерівності та пустоти. На ідеально рівну поверхню бетонну бруківку вкладають, а не вбивають. Для вирівнювання щебню у важкодоступних місцях використовуються вібротрамбовки різної маси.

- Укладання. Цей процес покладається на спеціалізовану машину із захватним механізмом, який керується досвідченим майстром. За один прохід вимощується площа в  1 м2.

- Завершену ділянку посипають піском у стиках, залишки змітаються. Увесь процес також виконується спеціальним обладнанням.

Матеріал для оздоблення поставляється замовнику безпосередньо на об’єкт будівництва, тому не доведеться хвилюватися про доставку.