Паріматч в Україні – робота компанії в умовах воєнного часу. Співпраця із зірками спорту. Допомога українцям у рамках роботи фонду Parimatch Foundation.

Паріматч: акції та донати в умовах воєнного часу

Компанія Parimatch багато років успішно працюємо на беттінг-ринку України. Основним напрямом діяльності була сфера ставок на спорт та онлайн казино. Промисловість розваг в особі компанії була виведена на високий рівень. Робота в Паріматч завжди вважалася перспективною, що дозволяє керівництву формувати колектив справжніх професіоналів та однодумців. Одним із важливих напрямків протягом усієї історії існування компанії Парі матч залишається благодійна діяльність. З початком російської агресії вона була переформатована, щоб задовольнити потреби людей умовах воєнного часу. Іноді йдеться про довготривалі акції, іноді — про разові, але суттєві донати.

Співпраця відомих спортсменів з представниками Паріматч

Війна поставила перед представниками Parimatch Foundation нові завдання. І здебільшого вони стосуються збирання грошей, оскільки у боротьбі з ворогом часом на рахунку кожна копійка. Залучаючи відомих спортсменів до благодійних аукціонів, представники Паріматч змогли порадувати фанатів такими речами, як рукавички Олександра Усика чи футболки гравців "Шахтаря". Серія аукціонів продовжується, і всі зібрані кошти йдуть на придбання тепловізорів, бронежилетів, касок та інших необхідних для армії речей.

Збирання грошей на потреби армії — довгий і копіткий процес. Проведення благодійних аукціонів – це лише частина великої та різноманітної діяльності компанії Паріматч у рамках допомоги ЗСУ. Величезний інтерес викликала виставлена ​​на торги футболка гравця італійського клубу Руслана Малиновського із написом "Маріуполь". Попереду ще тривала боротьба, на яку потрібно чимало коштів, тому представники організації не збираються згортати роботу в цьому напрямі та обмежуватись першим десятком проведених торгів. Попереду буде багато цікавих лотів.

Мільйон гривень від бренду Parimatch

Потреб нашої армії чимало, і задовольнити їх намагаються всі: держава, волонтери, благодійні фонди. Чим відоміша компанія, тим вагоміший внесок. Один із таких прикладів – співпраця з фондом KOLO та DOU. ua зі збору коштів на встановлення SKY CTRL. Цей невеликий пристрій реагує на ворожі дрони, розпізнає їх навіть у темряві і успішно виступає в ролі міні ППО. Апарат корисний у тих випадках, коли на невелику мету немає сенсу спрямовувати дорогу ракету.

Важливий пристрій мав конкретний запит і призначався для бійців штурмової бригади. Представники IT-компаній відгукнулися на заклик та зібрали понад сім мільйонів гривень. І коли до здійснення планів залишалося зовсім небагато, компанія Паріматч здійснила один донат у розмірі мільйона гривень. Такий переказ коштів дозволив закрити збір та перейти до етапу придбання пристрою. Отже, іноді один телефонний дзвінок від такого гранда як Паріматч може закрити нагальні проблеми.