Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Бажаєте вчитись у навчальному закладі номер один в Україні? Так, ви вірно прочитали, державний заклад вищої освіти лідирує в рейтингу вищих навчальних закладів за кількістю студентів. Також університет може запропонувати найбільшу кількість спеціальностей.

КНУ не просто так, він на слуху, його знає майже кожен киянин. Кого не спитаєш, у всіх знайдуться знайомі, хто тут вчився. На державному рівні університету поставлена мета бути головним навчально-науковим центром в Україні. То ж сьогодні університет має статус класичного, а його дослідницький зразок постійно підтверджується десятками та сотнями наукових робіт. База знань університету та постійний прогрес тримається на потужному інтелекті вчених, які є співробітниками університету. Слід відзначити велику кількість відзнак і нагород в галузі науки та техніки.

Університет здійснює підготовку фахівців всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів. Найбільш популярними є категорії бакалавра та магістра. В університеті навчаються близько 26 000 студентів за 166 спеціальностями та на 204 катедрах. Окремо слід відзначити базу аспірантури та докторантури, де здобувають вищу кваліфікацію 1750 майбутніх вчених. Можлива не тільки підготовка, але і перепідготовка фахівців за 14 спеціальностями. Уявіть собі, що кожен рік здійснюється захист понад 300 кандидатських і докторських дисертацій. Результатом є продовження роботи в університеті. Підтвердженням є понад 60 дійсних членів академії наук, 626 докторів і 1697 кандидатів наук.

Щодо структури університету, вона дійсно велика – 13 факультетів, 8 навчальних інститутів, 1 науковий інститут, 1 навчально-науковий центр, 2 коледжі, 1 ліцей, 4 музеї, 1 обсерваторія. Також університет має одну, але дуже містку бібліотеку – понад 3,3 мільйона примірників документів. Також слід врахувати власне видавництво та поліграфічний центр.

Для того, щоб хоч якось вмістити таку кількість студентів, на базі університету пропонується проживання в студентському містечку. Воно включає все необхідне – гуртожиток, їдальню з кафе, спортивний комплекс. Для розваг доступний комп’ютерний клуб та танцювальний майданчик. В рамках оздоровчих програм доступний спортивний комплекс та санаторій.

Рейтинг університету користується популярністю за кордоном. Сам університет також приймає іноземних студентів, яких навчається близько 1 тисячі. В даному напрямку є програма по розвитку освітніх програм англійською мовою. В перспективі університет вбачає збільшення абітурієнтів з інших країн.

КНУ постійно контактує із закордонними навчальними закладами, це понад 200 освітніх закладів з 57 країн світу. В рамках партнерських угод університет кожен рік відвідують майже 200 іноземних вчених та викладачів. Для обміну досвідом та науковою метою діє програма відряджень до 59 країн. Нею користуються не тільки викладачі та науковці, а і студенти університету. Завдяки цьому є можливим участь у міжнародних конференціях, проведення стажування за кордоном, участь у проведені наукових досліджень, нові знайомства та досвід.

Більше відгуків для студентів