Программа Work and Travel USA в Україні

FLeaders пропонує можливості стажування та навчання в Сполучених Штатах для українських студентів, які бажають розвиватися в обраній сфері кар’єри. Кожен роботодавець перевіряється FLeaders, і більшість із них брали участь у програмі Work and Travel USA в Україні кілька разів.


Дослідіть можливості нижче. Пам’ятайте, що ви повинні подати заявку на Work and Travel вакансії у США, які безпосередньо пов’язані з вашою освітою або досвідом роботи. Реєстрація у програмі Work and Travel USA 2023 в Україні у компанії FLeaders дістанційно.

Програми стажування Work and Travel USA 2023


Основна мета програми Work and Travel USA в Україні – покращити взаєморозуміння між жителями Сполучених Штатів та людьми в Україні за допомогою освітніх культурних обмінів. Програми стажування Work and Travel в Україні надають міжнародним учасникам можливості для професійного розвитку, розуміння американського ноу-хау та кращого розуміння американської культури.


Усі програми навчання та стажування Work and Travel USA в Україні спрямовані на досягнення чотирьох цілей:

  • Надайте досвід програми Work and Travel USA в Україні, який сприяє та дозволяє учасникам осмислено зрозуміти американську культуру, суспільство та людей.
  • Надайте можливості просування в освітній кар’єрі, що зміцнить резюме наших учасників Work and Travel USA в Україн і допоможе їм у подальшому розвивати свої практичні навички та знання у своїй галузі знань.
  • Познайомте учасників нашої програми Work and Travel USA в Україн зі своїми американськими колегами, які працюють за тією ж професією.
  • Забезпечте оптимальне налаштування для покращення навичок англійської мови – зокрема спеціалізованої лексики різних професійних галузей.


Програма розміщення FLeaders


Кандидати можуть подати заявку на доступні позиції в програмі Work and Travel USA в Україні, забезпечені FLeaders. Усі приймаючі компанії-учасники проходять ретельний попередній відбір, і багато з них успішно приймали стажерів або стажерів у минулому. Кандидати в програму, які подають заявку на посади через мережу приймаючої компанії FLeaders, подають заявку відповідно до умов Програми розміщення Work and Travel USA в Україні від FLeaders.


Пакет Self-Placement по Work and Travel USA 2023


Ця програма призначена для кандидатів, які відповідають відповідним вимогам і мають можливість пройти власну практику чи стажування в американській компанії. Заповнена заявка Work and Travel USA в Україні, яка містить проект плану стажування/стажування (форма DS 7002 «План навчання/стажування»), повинна бути подана заявником програми до отримання рішення про спонсорство. Будь ласка, зачекайте 2-3 тижні для обробки заявки.

Відгуки українських студентів о програмі FLeaders Work and Travel USA 2023 в Україні

Без сумніву програма Work and Travel USA 2023 в Україні від FLeaders це перед усім особистісний та професійний розвиток для кожного українського студента.

«Це справді сформувало мій характер і підвищило мою трудову етику та цінність, як я очікував від програми навчання. Я міг би також сказати, що завдяки цьому міжнародному досвіду мені пропонували високі посади як вдома, так і за кордоном».– Олена, 23 роки, стажерка з Київа , Work and Travel USA програма в Україні.

«Я зміг отримати безцінне навчання та досвід у вузькоспеціалізованій підмножині інвестування, а також зміг навчитися в унікальних талановитих людей в організації, включаючи мого спонсора. Набір навичок, які я набув під час програми, допоможе чітко виділити та підняти мою кар’єру у Європі».– Денис, 19 років, программа Work and Travel USA в Україні.

«Ця програма Work and Travel USA в Україні не тільки зміцнила моє бажання стати вчителем, але й дуже допомогла мені стати кращим вчителем. Я отримав уявлення про новий спосіб викладання та передачі змісту та знань. Я мав нагоду не лише спостерігати за висококваліфікованими колегами на їхніх уроках, але й викладати свої власні уроки все більш незалежно».– українка Анна, 24 роки, навчається в Польщі, стажерка Work and Travel USA з Україні, літом 2022 була в Атланті, Джорджія

«Я розвинув порівняльні знання про американську бізнес-діяльність, культуру та стосунки з членами відділу продажів і маркетингу, розуміння глобальних ринкових досліджень, торгових ініціатив, основних видів діяльності та цілей у відділі».– Микита, участник Work and Travel USA в Україні

«Я займався американським бізнесом у сфері нерухомості, де покращив комунікативні навички, навички ведення переговорів, маркетингову стратегію, а також покращив свої знання англійської».– Андрійі, 20 років, участник Work and Travel USA в Україні, навчається в Празі, Міжнародні відносини та економіка/Програма розвитку бізнесу в сфері нерухомості

«Я мав неймовірно корисний нагляд. Мене заохочували задавати запитання, мій керівник завжди був готовий надати відповіді, хоча він міг дати корисні відповіді. Щодня я стикався з завданнями, які були складними, різноманітними та цікавими, але все ще досяжними».– Костянтин, 19 років, український студен в Німеччині, програма комп’ютерних наук і медіа, літом 2022 був у Санта-Барбарі, Каліфорнія

Програма Work and Travel USA в Україні від компанії FLeaders