Різноманітність сучасних рюкзаків задовольняє всі потреби міського мешканця. Спортсмени, офісні працівники, мандрівники – кожен може вибрати потрібну модель на сайті https://samsonite.ua/ryukzaki-r та зробити свої пересування комфортнішими.

Бізнес-стиль не скасовує комфорт

Представницький образ не відкидає використання рюкзаків. Виконані з натуральної шкіри або сучасних технологічних матеріалів наплічники лише підкреслять діловий стиль та зроблять транспортування документів, лептопа та інших гаджетів зручнішим. При виборі бізнес-рюкзака зверніть увагу на такі параметри:

  • внутрішній відсік для ноутбука повинен мати спеціальний додатковий захист та відповідати розміру вашого пристрою;
  • відділення різної місткості та органайзер для дрібниць збережуть порядок, знайти річ навіть у великому рюкзаку буде дуже легко;
  • стриманий дизайн та солідний бренд створять імідж успішної ділової людини.

При виборі варто уникати занадто яскравих відтінків, віддаючи перевагу приглушеним тонам, що добре гармонують з діловим стилем.

Часті поїздки без зайвого стресу

Тим, кому постійно доводиться їздити у короткі відрядження, буває достатньо одного рюкзака. Щоб покупка виправдала очікування, сумка повинна відповідати таким вимогам:

  • достатня місткість – для коротких поїздок на 2-3 дні об'єму 30–35 літрів вистачить, щоб взяти з собою гігієнічне приладдя та одну зміну одягу;
  • органайзери для документів й одягу – сумка з кількома функціональними відділеннями збереже у речах порядок.

Моделі для подорожей часто мають коліщатка та висувну ручку, як на валізах. Це дозволяє змінювати спосіб транспортування ручної поклажі в залежності від умов.

Спортивні тренування без клопоту

У ритмі міського життя часто доводиться брати з собою спортивну форму зранку, щоб встигнути потренуватися відразу після роботи, не заїжджаючи додому. Тому рюкзаки для любителів спорту обов'язково повинні мати водонепроникне відділення, яке захистить інші речі від вологого рушника після тренування. Розмір моделі потрібно підбирати, виходячи з обсягу всіх речей, які необхідно взяти з собою.

Міські рюкзаки Samsonite відрізняються продуманістю деталей та забезпечують кращі умови транспортування й зберігання особистих речей.