Поява на світ маленької людини - це, звичайно свято для всієї родини. Тому і не дивно, що привітати молодих батьків із поповненням збирається багато охочих. Звичайно, в такий момент хочеться бути особливо прекрасною мамою з особливо прекрасним дитям. Тому матусі ретельно готуються до виписки: обирають одяг для себе і малюка, запрошують гостей та планують святкування.

Як підготувати себе і малюка до виписки та знайомства з родичами, ми розкажемо у цій статті.

Як підготуватися до виписки

Перші дні пролітають дуже швидко у постійних турботах з немовлям. І ось настає довгоочікуваний день виписки з пологового будинку. Це, звичайно, хвилююча подія, тому до неї варто підготуватися, щоб отримати лише позитивні емоції.

Ось коротенький план, за яким ви точно нічого не забудете:

  1. Оберіть одяг для новонароджених, в який ви одягнете малюка на виписку;
  2. Приготуйте одяг для себе.
  3. Решту речей складіть в сумку заздалегідь.
  4. Перевірте документи ваші і дитини.
  5. Поцікавтеся часом виписки за день до того, щоб спланувати свій час.
  6. Не відмовляйтеся від допомоги родичей.

Тож, коли у вас все готово і складено, то ви точно нічого не забудете, і матимете час, щоб зібрати себе до цього урочистого заходу.

Перелік речей на виписку з пологового будинку

Виписка з пологового будинку - особлива подія в житті немовляти та його батьків. Це перший вихід малюка у світ, знайомство з родиною та друзями. Звичайно, у такий відповідальний момент мамі хочеться, щоб все було бездоганно, і вбрання малюка не є винятком.

Ми рекомендуємо вибирати саме дитячий трикотаж. Вироби з цього матеріалу натуральні, гіпоалергенні, приємні на дотик і доступні за ціною. На витяг з пологового будинку вам знадобиться:

  1. Боді з коротким рукавом: його можна підчепити під основний одяг, щоб малюк не замерз, або ж, якщо тепло, то його буде цілком достатньо.
  2. Сліп або чоловічок: універсальний одяг для новонароджених, у ньому тепло та комфортно.
  3. Шапочка для новонароджених.
  4. Конверт на виписку чи плед.

Набір речей для виписки може змінюватись в залежності від погоди.

Якісний дитячий трикотаж від ТМ Демі

Виробник дитячого трикотажного одягу Демі - це поєднання більш, ніж 20-річного досвіду і сучасного підходу до дизайну. Ми створюємо якісний дитячий одяг за європейськими лекалами та за українською ціною.

У нашому асортименті є все необхідне від перших днів життя. Тож, зайшовши до нас на сайт, ви зможете вибрати вбрання для малюка на виписку, хрестини, для прогулянки та сну на будь-який вік.