Кава являє собою напій не лише для користі та настрою, а й для естетичного задоволення. Сьогодні вона може сприйматись демократично. Це означає, що люди полюбляють швидку трапезу. Ритм життя та сучасна техніка сприяють простому приготуванню кави. Саме тому магазин кофемашин CoffeeMag пропонує великий вибір приладів. Якщо ж до оселі мають завітати гості, вживання напою стає справжньою церемонією.

Історія трапези

Батьківщиною кави є далека екзотична країна Ефіопія. На її території росте величезна кількість кавових дерев. Місцеві жителі навчились готувати напій власним цікавим способом. Його можна повторити у сучасному будинку. Для цього знадобиться наступний посуд:

- Металеве сито;

- Ступка та вінчик з дерева;

- Глиняний казан;

- Мідна турка.

Кавові зерна ефіопи обсмажували на розжареному вугіллі. Для цього власнику земельної ділянки з садом потрібно буде розвести вогнище. Можна використати мангал або вогнестійке сталеве сито. Зерна потрібно рівномірно висипати та постійно перемішувати. Коли вони охолонуть, подрібнити у деревяній ступці. Варили каву ефіопи у глиняних казанах.

Після того, як напій закипить, його потрібно перелити в іншу посудину та дати охолонути. Потім знову довести рідину до кипіння. Для цього вже можна використати класичну мідну турку.

Для екзотичного способу приготування магазини кави Київ, у їх числі CoffeeMag, пропонують її різноманітні сорти. Влаштувати незвичайну церемонію варто для найдорожчих гостей. Давня традиція зробить спілкування теплим.

Золоті правила подачі

Якщо кавова трапеза має зібрати в оселі усю родину та добрих друзів, не обійтись без сервізу. Придбати його варто один раз, а слугуватиме він довгі роки. Набір виробів з якісної порцеляни стане незамінним, якщо правильно сервірувати стіл. Існують пять заповідей про правий бік. Варто дотримуватись наступних з них:

- Чашку з блюдцем ставлять праворуч;

- Десертні ложки й вилки праворуч від тарілок;

- Ручки чашок паралельні правому боку стола;

- Ложечки за блюдцями кладуть ручками направо;

- Стакан холодної води з правого боку від чашки.  

Для теплого застілля купити каву в Україні напрочуд легко. Якісний напій смакуватиме усім запрошеним на церемонію. Поставитись до його подачі потрібно серйозно, аби насолоджуватись компліментами.

Розкладка приладдя для кави спочатку може здатись складною. Правила етикету залежать від простих потреб кожної людини за чашкою напою. Тому бажання догодити гостям зробить ритуал легким та цікавим.