Більшість ампельних рослин є в'юнкими. Вони ідеально підходять для лазіння завдяки своїм особливим «ботанічним знаряддям», таким як коріння, що чіпляються, шипи з гачками, листя та вуса, що стирчать, і стебла, що скручуються. Однак, коли ліана не знаходить опори, вона стає повзучою або повислою. В цій статті буде з’ясовано для яких рослин потрібна драбинка опора.

Для підтримки і підв'язування рослин можна використовувати різні види опор, а також кріпильні та обв'язувальні матеріали, вибір і спосіб установки яких залежить в першу чергу від виду рослини, що підв'язується. Якщо вам потрібна саме драбинка опора для рослин, то купити її можна тут https://elsa.com.ua/lesenki-dlya-rastenij/.

Популярні в’юнкі кімнатні рослини

Найпопулярнішими звисаючими кімнатними рослинами є: Циксус, Колумнея, Церопегія, Ліхтарик китайський, Езинантус , Кодонант й інші. Ці рослини в горщиках можна використовувати у багатьох креативних способах, оскільки вони чудово вписуються як у традиційний, так і в сучасний інтер’єр.

Для того щоб реалізувати їх вдало у інтер’єрі не обійтися без драбинки опори для рослин. На сайті https://elsa.com.ua/lesenki-dlya-rastenij/ є не лише опори, а й додаткові товари для правильної фіксації рослин.

Що нам потрібно для підв'язки рослин?

Матеріали, якими ми будемо підв'язувати рослини, повинні бути, перш за все, міцними і міцними. Залежно від того, яку рослину ми прив'язуємо, ми можемо використовувати натуральні або синтетичні продукти. Існують також культури, яким для нормального росту необхідна дротянка.

Ось кілька прикладів того, як ми можемо прикріпити рослини до опор, стін або пергол:

  • синтетична рафія - зазвичай доступна в різноманітних кольорах, делікатна на вигляд, але міцна та довговічна. Його можна використовувати для підв'язування квітучих в'юнких рослин на балконах або в садах.
  • джутовий шпагат - він дуже міцний, тому відмінно підходить для зв'язування гілок дерев. Його природний колір робить його практично непомітним серед гілок.
  • садовий дріт - деякі культивовані в'юнкі рослини, такі як квасоля, горох або хміль, погано піднімаються по сходах, і з практичної точки зору вони займуть багато місця в саду, не кажучи вже про витрати.
  • для підтримки рослин також добре придбати спеціальні кліпси для підтримки рослин.

У магазині https://elsa.com.ua/lesenki-dlya-rastenij/ є спеціальні садові степлери, в наборі яких є спеціальні стрічки. Одне натискання і такий прилад швидко прикріпить пагін до кілка, дроту або мотузки. Вони чудово підходять, наприклад, для кріплення до виноградних риштувань.