633d4f67b586d.jpeg

Наліпки – не лише бюджетний, але й один із найефективніших видів реклами. Навіть якщо відразу не вдасться охопити велику аудиторію, цей вид поліграфії працює на перспективу. Адже в наліпок немає терміну дії – вони рекламують товар чи послугу доти, доки прикріплені до якоїсь поверхні. Тож виготовлення наклейок дуже швидко компенсує витрати навіть на великі тиражі. Будь-який сегмент ринку сьогодні може вдало використовувати наліпки як успішний інструмент маркетингу. Які саме переваги має цей вид рекламної поліграфії?

Невисока вартість

Наліпки – у списку найпопулярнішої рекламної поліграфії. Її варто виготовляти великими тиражами. Вартість на створення дійсно невелика, адже це дуже проста друкована продукція невеликого розміру. Якщо замовляти наліпки відразу ж великими накладами, то в типографії можна отримати оптові ціни. Витрати на стікери дуже швидко окуповуються.

633d4fd290be1.jpeg

Чіткість інформації

Сьогодні всі економлять час. Не прийнято читати тексти великих розмірів чи слухати рекламу понад 10 секунд. І наліпки чудово підтримують тренд швидкого життя, бо дають покупцям максимум корисної інформації лише кількома влучними фразами.

Що можна надрукувати на наліпці, аби привернути увагу клієнта:

  • розмір запропонованої знижки;
  • влучний слоган, який легко запам’ятати;
  • логотип бренду;
  • вказати дати проведення розпродажу.

Широкий спектр застосування

Помилково вважати, що наклейки підходять лише для рекламних цілей. Адже наліпки – це ще й етикетки, що дають вичерпну інформацію про товар. Наклейки можуть використовуватися як фірмове маркування кур’єрських посилок та поштових конвертів. Наклейки можна фіксувати на різних матеріалах та поверхнях: корпус офісної техніки, дверцята холодильника, скляні вхідні двері, полиці з товарами та прикасові зони, телефони та ноутбуки.

Великий вибір дизайнів

Сьогодні наліпки можна зустріти на кожному кроці. Проте вони настільки відмінні у своїх дизайн-рішеннях, що завжди можна створити варіанти, які вигідно будуть відрізнятися від поліграфії конкурентів.

Перше, що дає можливість для різноманіття, – це форма наклейок. Класичними та звичними є круглі, квадратні чи прямокутні стікери. Більш незвично виглядають овали та ромби. А от акцент на оригінальності дозволяють зробити фігурні наліпки дуже складних та різноманітних форм.

Відмінність може полягати у матеріалі, з якого створені наклейки. Наліпки можуть бути паперовими чи на самоклейній плівці. Вона, в свою чергу, буває білою та прозорою.

Різноманіття передбачає також використання широкої палітри кольорів. Наклейки можна виготовити повноколірними – вони насичені та різнобарвні. Проте є очевидний помітний тренд у сучасному дизайні, націлений на прості та лаконічні рішення. Тож стікер може бути двоколірним, але при цьому виглядати дуже оригінально.

Терміни виготовлення

Аби бути лідером ринку, необхідно чітко уловлювати тенденції його розвитку та першим реагувати на зміни. Створення оперативної рекламної поліграфії – це завжди можливість бути на крок попереду від своїх основних конкурентів.

На відміну від каталогів, рекламних листівок чи брошур, макет наліпок розробляється ледь не за лічені хвилини. Якщо у вас немає можливості самостійно зверстати цей вид поліграфії, то в типографії «Хамелеон К» можна додатково замовити послугу з розроблення макету «з нуля». На сайті xprint.com.ua є можливість цілодобово подавати онлайн-заявку на друк поліграфії, аби екстрено отримати готовий тираж.