Покриття стін – це база, на якій будується весь інтерєр, тому дуже важливо обрати шпалери правильного кольору, типу, з відповідного матеріалу, які дозволять створити такий дизайн, який ви хочете.

Сучасні виробники пропонують неймовірно великий вибір шпалер не тільки з різними малюнками, але й відмінні за фактурою, товщиною, технічними характеристиками. На ринку представлені шпалери, які легко миються, не вигоряють під сонцем, ідеально імітують різні матеріали тощо.

Магазин шпалер 4ROOMS – це місце, де ви точно знайдете ідеальні шпалери. Каталог включає понад 17000 різноманітних товарів від найкращих виробників України, Європи та США. Обирайте та замовляйте з доставкою по Україні. 4ROOMS відправляє замовлення протягом 2 днів.

Асортимент шпалер для кожної кімнати

В 4ROOMS ви можете купити шпалери для будь-якої кімнати будинку:

  • для спальні;
  • для вітальні;
  • для дитячої кімнати;
  • для коридору;
  • для кухні;
  • для ванної та ін.

При цьому обов’язково треба враховувати з якого матеріалу зроблено конкретні шпалери. Паперові будуть чудовим вибором для спальні або дитячої, але категорично не підходять для кухні чи санвузла. У місцях, де потрібна стійкість до вологи та високих температур, краще обрати вінілові шпалери. Вони добре впораються з такими навантаженнями. Якщо ви хочете створити престижний шикарний інтер’єр, найкращим вибором будуть флізелінові або текстильні шпалери.

Також треба враховувати ширину рулону. Якщо ви будете клеїти шпалери самостійно, найкращим вибором будуть класичні рулони шириною 50 – 53 см. Шпалери метрові виглядають дуже ефектно, але для поклейки вам неодмінно знадобиться допомога.

4ROOMS проводить індивідуальні консультації для клієнтів – ви можете дізнатись будь-яку інформацію щодо товарів та сервісу, а також отримати допомогу у виборі шпалер для свого дому.