У сфері оптової та роздрібної торгівлі дуже важливо стежити за коректністю даних, що в подальшому впливає на якість ведення бізнесу. Ведення обліку має ключове значення. Саме для цього є програмний продукт BAS Управління Торгівлею.

Програмний продукт має на меті звести всі бізнес-процеси в єдиній базі, вносити дані, коригувати документи та відслідковувати ланцюжки рішень.

Даний продукт має ряд переваг, що робить його лідером серед конкурентів по обліку для компаній.

Функціонал програми дозволяє вести та коригувати дані по всім відносинам з клієнтами, підрядниками, створювати звіти та оцінювати роботу конкретних спеціалістів.

Інструменти для складського обліку дозволяють контролювати запаси товарів, проводити інвентаризацію та вчасно робити потрібні закупівлі товарів та матеріалів. Якісний контроль за залишками на складах дозволяє більш раціонально розподіляти витрати.

BAS Управління Торгівлею має повний функціонал для розрахунку собівартості, коригування цін, систем знижок та дисконтів. Програма також має дуже гнучкі інтеграційні можливості, які дозволяють підключити зовнішні системи обліку, сайти, CRM-системи та отримувати дані всебічно без упущень.

Даний програмний продукт допомагає компанії підвищити рівень контролю за всіма підрозділами на підприємстві, мати змогу прогнозувати результати та коригувати дії для покращення ситуації. Інформація оброблюється швидко і оперативно, що економить ресурси компанії та звільняє час на більш важливі функції.

BAS Управління Торгівлею має всі інструменти для автоматизації як оптової так і роздрібної торгівлі тому такий програмний продукт буде незамінним помічником для будь-якої компанії.

При купівлі програмного продукту послуги з налаштування проводяться безкоштовно. Також компанія-клієнт отримує знижки на пакет інформаційно-технічного супроводу. Заключаючи такий договір, компанія отримує цілодобову лінію консультацій для вирішення нагальних питань, доступ до інформативної бази, довідників та інструкцій по роботі у системі, доступ до сервісів подачі електронної звітності та передачі документів, а також супровід по роботі у системі автоматизації бізнесу.

Вартість програми складає 8400 гривень на одного користувача. Ми готові провести безкоштовну презентацію програмного продукту, зробити порівняльний аналіз декількох програм для того, щоб ви мали змогу зробити правильний зважений вибір та отримати всі переваги від користування ПЗ.