З того моменту, як людина вперше проколола мочку вуха, дизайнери та виробники ювелірних прикрас трудяться над створенням ідеального кріплення сережки у вусі – щоб було зручно носити, гарно виглядало, і сережка була б надійно захищена від втрати.

До єдиного рішення, як і майже в усіх інших аспектах людської діяльності, творці прикрас так і не дійшли, тому до теперішнього часу існує безліч різноманітних замків для ювелірних сережок. Що ж стосується клієнтів, то вони теж обирають ті варіанти, які їм найбільше підходять.

Види замків та їх особливості

Сережки, найрізноманітніших форм та розмірів, є можливість придбати не лише у ювелірних магазинах, але й в ломбардах. В ЗСШОП, наприклад, можна довго дивитись моделі та вибирати, адже асортимент тут досить великий. Найпопулярнішими варіантами застібок є:

  • "Англійський" замок – забезпечує високий рівень захисту від випадкової втрати, при цьому не надто відволікаючи увагу від самої сережки; іноді, може бути прикрашеним фіанітами або іншими каменями для привернення уваги, навіть стаючи невід'ємною частиною срібної прикраси; недолік – не регулюється по ширині та власницям мочок вух «нестандартної» форми підійдуть не всі сережки із замком такого типу;
  • штифтовий замок – заглушка; застосовується на сережках типу пусети; незамінний для невеликих сережок, які, як правило, не мають підвісної частини і розташовуються на самій мочці вуха; плюси – повна непомітність з боку та можливість регулювання безпосередньо під мочку вуха; мінус – не дуже висока захисна надійність, через вільний хід затискача;
  • гвинтовий замок – нагвинчується на стрижень за допомогою спеціально нанесеного різьблення;
  • "Італійський" замок – надійний та зручний замок; має лише один недолік – щоб його не зламати, сережки із таким замком краще знімати на ніч;
  • замок "Конго" – простий у використанні, адже сережка тримає у вусі сама себе, за рахунок вставлення більш тонкої частини кільця в порожнисту або в спеціально вирізану порожнину; найнадійніший і найпростіший вид кріплення, але використаний він може бути тільки на сережках-кільцях;
  • замок – петля; сережки тримаються у вусі за рахунок довгої петлі;
  • "Французький" замок – покращений, у плані надійності, різновид замку-петлі; з заднього боку вуха петля закривається спеціальним кріпленням, що чудово тримає сережки у вусі.

Який саме різновид застібки обрати, залежить лише від користувача, та об’єму прикраси. Адже для певної людини, один варіант може бути зручним, а інший не підійде зовсім. В ЗСШОП є прикраси на будь-який смак та бюджет, а також з детальним описом.

Працівники магазину-ломбарду ретельно перевіряють усі вироби, які приймаються, та будуть виставлятися на продаж. Тож, можливість придбати підробку, або неякісний товар, повністю виключена. ЗСШОП – це чудова можливість придбати сережки, кільце на заручини, смартфон, побутову техніку, та багато інших видів товарів за доступними цінами.