Український ринок азартних ігор існував у тіні близько 10 років. За цей час у країні з'явилася купа підпільних операторів, більшість із яких займалися свавіллям. Українці відправляли гроші в надії на чесну гру, а натомість отримували суцільний обман, зливання депозитів, підтасування результатів тощо. Також за цей період активно почала розвиватися лудоманія, що пов'язано з відсутністю контролю з боку вищих органів. Тому з'явилося багато стереотипів, які вказують на те, що азартні ігри = зло. Чи так це? Читайте далі.


Коли легалізували ринок азартних ігор в Україні, на ньому почали масово з'являтися нові оператори. Але спочатку клієнтська аудиторія не надто активно збільшувалася, що зумовлено страхами людей перед гемблінгом. Експерти ж, зокрема організатори сервісу https://young-aviators.com, активно почали розвіювати міфи, що склалися в суспільстві. Вони озвучують низку аргументів, чому грати в українських гемблінг-закладах безпечно:

  • діяльність компаній перебуває під контролем вищих органів, зокрема КРАІЛ;
  • сьогодні існує безліч спеціалізованих сервісів, на яких можна отримати всю достовірну інформацію про той чи інший заклад, наприклад, https://young-aviators.com/ru/pin-up-aviator/;
  • оператори, які працюють в Україні, дотримуються принципів соціальної відповідальності та відповідальної гри, тому суворо контролюють свою користувальницьку аудиторію (перевіряють кожного нового гравця);
  • створено реєстр осіб, яким заборонено користуватися послугами азартних закладів (обмеження діють за вказівкою суду або на підставі заяв, написаних самими гравцями чи їхніми родичами);
  • на онлайн-майданчиках використовуються сучасні методи шифрування інформації, тому треті особи не отримають доступу до грошей або даних клієнтів.

Що враховувати під час вибору грального закладу

Після ухвалення закону про легалізацію робота азартних компаній почала строго контролюватись, але експерти акцентують на тому, щоб гравці все ж таки не втрачали пильності. Вони наполегливо рекомендують уважно та комплексно підходити до вибору закладу, щоб не потрапити до рук шахраїв. Серед ключових факторів, які необхідно враховувати:

  • Наявність документації. Обов'язково необхідно перевірити, чи має компанія ліцензія, що дозволяє їй працювати в Україні, і свідоцтво про інкорпорацію. Також важливо ознайомитися з внутрішніми документами, оскільки вони вказують на те, як працює оператор, які гарантії дає, а також які є права та обов'язки в обох сторін.
  • Способи проведення платежів. Переконайтеся, що зможете безперешкодно проводити різні платежі. Також уточніть, скільки часу проводиться транзакція та які потрібно сплатити комісії.
  • Репутація компанії. Про неї можна дізнатися, ознайомившись із відгуками інших клієнтів та експертними оглядами. Також у мережі є багато актуальних рейтингів.
  • Оформлення майданчика. Її інтерфейс та навігація мають бути максимально простими та зрозумілими. Користувач повинен мати безперешкодний доступ до різних розділів та функцій, щоб своєчасно виконати ту чи іншу дію.
  • Гральний асортимент. Переконайтеся, що оператор використовує ліцензійний софт. Це є гарантією того, що грати на майданчику буде надійно та безпечно, і ніхто не зможе втрутитися у процес гри.

Резюме

Грати в українських гемблінг-закладах безпечно, оскільки їхню роботу контролює регулятор країни. Але водночас необхідно уважно підходити до вибору оператора, аналізуючи його діяльність, оскільки ринок азартних ігор ще остаточно виведено з тіні.