Дуже часто в рекламному бізнесі правильно підібраний колір може з'явитися фактором вагомішим, ніж сам текст, що міститься в рекламі. Спочатку прочитати ваш меседж змушує саме графічне оформлення і колірна гамма об'ємних літер, які і привертають увагу до вивісці потенційних клієнтів. Тому, щоб замовити зовнішню рекламу, дуже важливо звернутися до професіоналів своєї справи, вбивши всього два слова в пошуковий рядок: световые вывески.

За твердженням психологів, в більшості випадків правильно підібрана колірна гамма у відмові або прийнятті рекламованої послуги або продукту є «предопределяющим» фактором. Якщо перед вашими очима є кілька варіантів зовнішньої реклами, який з них ви в першу чергу почнете читати? Навряд чи ви спочатку прочитаєте об'ємні букви, виконані в чорно-білих тонах. Різний вплив на різні групи людей має кожен колір. Надзвичайно важливим є в рекламній справі, щоб дизайн ваших об'ємних літер, лайтбоксів або вивісок, замовлених на http://magicgroup.com.ua/neonovyie-vyiveski/, обов'язково був орієнтований на конкретну цільову аудиторію. Тому і кольори слід підбирати такі, щоб вони концентрували увагу на текстовій навантаженні, адресованої конкретному споживачеві вашої рекламної продукції.

Візьмемо, наприклад, червоний колір. Його пов'язують з владою, агресією або дією, драмою, теплотою або хвилюванням, любов'ю, вогнем або пристрастю, небезпекою або гнівом, високою температурою або кров'ю. Червоний колір є кольором дуже помітним, що привертає увагу завжди і всюди. Відтінки червоного також одночасно можуть стимулювати кілька емоцій. Червоне світло світлофора не тільки привертає увагу пішохода, він закликає зупинитися. Таким чином, замовлений в червоних тонах рекламний щит або лайтбокс, викличе природне бажання, зупинившись, прочитати текст на вашому рекламному продукті!