Вибір рідин для паріння в сучасному світі вражає. Чого тільки не знайти на полицях вейпшопів. До класичних смаків ми давно звикли, нас не здивувати цим. Тому виробники створюють мікси, поєднуючи компоненти, які до цього ніхто не поєднував. Комусь вдаються новинки, хтось залишається незрозумілим. Але ми вважаємо, що кожна жижа для джулу сольова знаходить свого вейпера. У цій статті розберемо, у чому взагалі феномен сольової жижки, вплив сольового нікотину на організм, з чого складається жижа і де знайти найсмачніші жижки в Україні за приємними цінами.

Чому варто вибрати саме рідину на сольовому нікотині?

Вейпінг пропонує сучасному покупцю три види рідин для паріння:

• безнікотинову

• рідину на органічному нікотині

• сольову рідину

Насправді вибирати не дуже складно, оскільки кожна заправка має свою мету і властивості. Наприклад, безнікотинові жижі потрібні для того, щоб насолоджуватися смаком, ароматом та головне – парою. Такі жижі можна парити скільки завгодно душі і хоч весь день повільно потягувати вейп, створюючи густі хмари. Органічний нікотин був створений для того, щоб одночасно вгамувати нікотиновий голод і також насолоджуватися хмарами пари. Сольовий призначений більше для колишніх курців, дуже швидко насичує і м'яко париться. Сольовий нікотин варто парити лише на малопотужній pod-системі (це вид електронних сигарет, призначений для сольових жижек).

Склад рідини на сольовому нікотині: чи не шкідлива рідина для здоров'я?

Це питання тривалий час цікавило вчених, але все ж таки вони дійшли висновку, що сольові рідини не шкодять здоров'ю, якщо парити помірно і дотримуючись дозування. У складі всього 4 компоненти: пропіленгліколь, гліцерин, ароматизатори та нікотин. Перші три речовини використовуються і харчової промисловості, так що про їхню небезпеку неможливо нічого сказати. Сольовий нікотин, як ми вже згадали, не нашкодить вам, якщо ви паритимете на потрібній електронній сигареті (pod-системі), з правильною міцністю, яка підходить саме вам і не перевищувати кількість затяжок, коли вам парити вже не хочеться.

Де купити смачні та якісні жижі на сольовому нікотині?

Ми проаналізували ринок і дійшли того, що дуже багато сучасних вейперів довіряють компанії Vaper`s Lab і не дарма. Цей вейпшоп працює ще з 2016 року, пропонує не тільки зарубіжну продукцію, а й створює власні рідини, які не поступаються за смаком та якістю преміальним американським жижам! Ознайомитись із товаром ви можете за посиланням.

Радимо спробувати лінійки Big Boy, Hysteria, Geek Out, Quick Joy та інші. Все дуже смачне та ароматне!