Продукція з фірмовим логотипом сприяє просуванню бізнесу та підвищенню впізнаваності компанії. Якщо ваша фірма працює с роздрібними клієнтами та продає товар, що влізає в пакет, то можна і продавати товар одразу в сумку з власним логотипом. Замовити сумки можна досить різні, зараз вибір дуже великий. У компанії Євро-Бренд(офіційний сайт: https://euro-brand.com.ua/) пакети можно замовити з крафтового або крейдованого паперу, картону, бавовни. Сумка довго прослужить та стане безкоштовною рекламою організації. Зараз найбільш популярними, є еко сумки, або шопери. З такою сумкою не соромно ходити до магазину і вона є абсолютно екологічною, тобто ви не забруднюєте планету.

Види сувенірної продукції

В офісі, працівникам варто замовити канцелярію з логотипами компанії. На щоденники та ручки наносять контактні дані, назву компанії, або просто логотип, слогани або унікальні акції пропозиції. Подібний комплект можна використовувати як подарунок учасникам презентації або виставки або конференції, або просто дарувати клієнтам. Для проведення акцій, в нагоді стануть футболки з логотипом компанії. На звороті речі може бути зображений слоган або адреси сайту або інтернет-магазину або ж адреса офлайнового магазину. Одяг може відображати сенс акції, наприклад, дегустація напою або продукту. Доповнити футболку може брендована кепка, або жилетка. А для працівників компанії, можно замовити власний спецодяг. Зазвичай роздрібні мережі магазинів, замовляють корпоративні футболки та жилетки. Але в асортименті є і штани і кепки і комбінезони і куртки. Для привернення уваги до акції підійдуть брендовані кульки. Їх можна дарувати клієнтам із дітьми або розмістити біля стійки. Яскраві кульки добре видно і на них одразу затримують погляд, особливо діти:-). Брендована сувенірна продукція, здатна підвищити лояльність наявних клієнтів та залучити нових. Наприклад, VIP-покупцям можна дарувати великі шопери з логотипом. Вони екологічні, практичні та модні. Для їх виробництва використовуються лише натуральні матеріали – бавовна, льон, джут. Крім логотипу, на такому виробі можна розмістити місію компанії. Наприклад, "Я зберігаю навколишнє довкілля". Це дозволить підвищити лояльність аудиторії, яку турбують проблеми забруднення планети. Як практичний сувенір, котрий усім потрібен, подають чашку. На неї також можна нанести будь який надпис або малюнок. Якщо виготовлення такого сувеніру приурочено до певного свята, це також можна вказати. Коли потрібно зробити клієнтам невеликий комплімент, то підійдуть брендовані брелоки, але все ж таки краще замовляти щось практичне. Для тих фірм, що пов'язані з виробництвом, можна замовити кішенькові ліхтарики або мультитули, міні набори інструменту. Такий товар будет у нагоді. Банально у тих, у кого є машина - просто зможуть цей мультітул кинути у бардачок і у потрібну хвилину він зможе виручити полодаря.

Можливості

Нанесення логотипу можливе майже на будь які поверхні, скло, кераміка, метал, папір. І видів сувенірної продукції дуже багато. Для того щоб підібрати ідеальний варіант для вашої фірми, краще зателефонувати до виробника сувенірів Євро-бренд, та отримати вичерпну консультацію.