Вейпінг розвивається досить швидко і вже дуже багато людей обрали бік добра і перейшли на вейпінг. Все частіше можна зустріти вейперів у парку, кафе та інших громадських місцях. За ними тягнеться шлейф приємного аромату. А деякі парують непомітно та швидко, бо їм так комфортно. Це і ще багато інших факторів залежить від вибору рідини та електронної сигарети. Як обрати правильну електронку і не злити багато грошей просто так?

Якщо людина лише знайомиться з вейпінгом, то купувати одразу дорогі аксесуари не варто. Можливо, це хобі виявиться не до душі і гроші будуть витрачені дарма. Обирати спочатку варто із бюджетних варіантів, а згодом уже можна починати експериментувати.

Електронка складається з двох основних елементів – акумулятора та випарника. У першому знаходиться плата, яка дає енергію та спрямовує її у випарник. У випарнику знаходяться нагрівальні елементи, вони і перетворюють рідину на пару.

Безнікотинову рідину або жижу з невеликим вмістом звичайного нікотину можна парити на потужних пристроях (мехмоди, дріпки, боксмоди та баки). Вони добре прогрівають спіралі, це дозволяє отримати більше пари. Для таких електронок добре підходять рідини, які здебільшого складаються з гліцерину (VG). Саме цей компонент відповідає за пароутворення.

Рідину на сольовому нікотині заливати в такі потужні пристрої не можна. Вейпер може отримати сильне передозування. Для цього існують малопотужні пристрої, в які заливають невелику кількість жижі, переборщити з якої практично неможливо. Плюс до цього рідина подається туго, що нагадує сигаретну тягу. А є вже готові картріджі, у яких передбачений смак, міцність та об’єм. Для паріння на сольовому нікотині можна сміливо брати Pod-системи, MTL-пристрої та єгошки. Невеликі компактні електронки, які заощадять кошти вейпера.

Де можна придбати все для вейпінгу?

Є одне перевірене місце, де можна придбати абсолютно все. Рідини для електронних сигарет, жижа для джула, окремі компоненти для самозамісу та, власне, електронки є в інтернет-магазині Vaper`s Lab! Відмінна якість продукції, приємні ціни та максимально швидка доставка. Також консультанти магазину допоможуть новачкам визначитися з вибором і не помилитися. Адже філософія бренду Vaper`s Lab – це парити із задоволенням! Джерело.