Веселі компанії, вечірки, а також сімейні свята – ці речі любить кожен із нас. А що робити, якщо ти керуєш цими веселощами? Розвага гостей – відповідальна роль, тому в хід йдуть різні трюки. Мабуть, найефективнішим є настільні ігри. Варіацій існує маса і на кожний випадок легко підібрати ідеальну.

Настілки допоможуть зняти напругу при першому знайомстві і навіть здружити компанію. Також це хороша можливість блиснути існуючими талантами або відкрити нові.

ТОП найкращих ігор

Одні з найдостойніших настілок представлені вашій увазі. Якщо хоча б одна є у вашому арсеналі – гості нудьгувати не будуть.

Анатомічний парк Ріка та Морті

Божевільна стратегія для компанії. Нехай "стратегія" вас не лякає, адже динаміки тут море, та й ламати голову не доведеться - отримуйте задоволення. Головне завдання полягає у необхідності побудови парку розваг у тілі бомжа, переодягненого в Санту. Щоб розмістити атракціони, доведеться поборотися за вільні місця. Не забувайте, що у Санти є ще й внутрішні органи, а оскільки це бомж, то й хвороби, віруси також не сплять.

Хто набере більше очок – той переміг. Якщо у вас є стратегія і ви її дотримуєтеся, то успіх не забариться.

Манчкін: Зомбі

Варіацій оригінального Манчкін величезна кількість, але ця одна з найбільш популярних. Гравці тепер зомбі і повинні полювати за мізками живих. Складнощів виникнути не повинно, тому має сподобатися всім!

Знахідка для шпигуна

Подобаються секретні агенти, розвідники? Це дана настілка - однозначно ваш вибір. Гра велика, тому потрібно часто звертатися до дедукції. Подумати також доведеться. Не поспішайте діяти, можливо варто причаїтися і спостерігати, а може й схитрувати.

Настільна гра пропонує три ролі: шпигун, ворожа держава, спецагент. Все в руках останнього персонажа, оскільки він може виявити шпигуна.

Гра здалеку схожа на Мафію і лише тим, що стосується розмовного жанру. Замовлятися не варто, так час на затримання шпигуна обмежений. У ході гри буде і напруга, і інтрига - нудьгувати точно не вийде.

Класичні вибухові кошенята

Ця досить проста настілька має величезну аудиторію фанатів. Нічого дивного, адже достатньо лише однієї партії, щоб і ви закохалися. Тут буде все: веселощі, динаміка, екшн, роздуми та складання стратегії. Хитрувати, до речі, також можна.

Вибухові кошенята дуже нагадують руську рулетку, тільки з картами. Обов'язковий елемент – стратегія. Гравці мають одну рятувальну карту, яка захищає від вибухового кошеня. Якщо у вас немає щита, то БАХ! Існують карти з іншими особливостями, які допомагають уникнути жалюгідної долі спостерігача партії.

Підбиваємо підсумки

Хороша настільна гра здатна врятувати найнудніший вечір і привнести ще більше драйву та позитивних емоцій у розпал вечірки. Правильно підібрати іграшки саме під ваші уподобання допоможе інтернет-магазин Дім Ігор. Вартість приємно здивує, а асортимент змусить голову паморочитися. Добре, що консультанти здатні внести ясність.

Хороша настілка ламає психологічні бар'єри, розряджає обстановку, а головне – зближує!