На сьогодні, можна все частіше бачити на вулицях міст, що тротуарна плитка потроху витісняє асфальт. Це пов'язано з тим, що даний матеріал має ряд істотних переваг, які роблять його таким популярним. Експерти з сайту zavod-brukivky.kyiv.ua пояснили чому все більше людей вибирають саме тротуарну плитку.

 

Тротуарна плитка: основні переваги

 

Перша причина. Міцність та стійкість тротуарної плитки. Якщо порівняти її з асфальтовим покриттям, то навіть через невеликий проміжок часу після введення в експлуатацію буде помітна відчутна різниця. В абсолютно однакових умовах покриття з асфальту почне швидше руйнуватися.

  • Друга причина. Набагато простіше проводити ремонт. При цьому, при ремонті окремих елементів можна не переживати, що інша частина покриття вийде з ладу чи втратить свою візуальну привабливість. Після того, як проводиться ремонт асфальту, на ньому дуже помітні «латки». Коли потрібно частково замінити плитку, це можна зробити таким чином, що після ремонту взагалі не буде помітна різниця. Також це дозволяє зробити ремонт більш дешевим, оскільки часто можна обійтися заміною невеликих елементів.
  • Третя причина. Економічна складова. Як вже було сказано вище, вартість ремонтних робіт при виборі плитки буде значно дешевшою, ніж при ремонті покриття з асфальту.
  • Четверта причина. Екологічність. Плитка максимально безпечна для зовнішньої середи, вона не шкодить а ні людям, а ні тваринам. Причому такі її властивості зберігаються навіть при високих температурах. У той же час, асфальт починає перегріватися та не тільки деформуватися, але й випускати шкідливі пари, які негативно впливають і на екології, і на стан здоров’я людей.
  • П’ята причина. Всі ці переваги роблять тротуарну плитку дуже практичною. Якщо правильно підібрати плитку, вона може послугувати багато десятків років, ні втративши не експлуатаційні, ні візуальні характеристики.

Причина-бонус полягає в тому, що тротуарна плитка виглядає дуже естетично та привабливо. А завдяки тому, що вона доволі різноманітна, ви можете реалізувати дизайнерську задумку будь-якої складності. Особливо зараз, коли сучасні технології дають можливість виробляти плитку майже буть-якого кольору та форми.

Саме тому експерти радять обирати саме цей матеріал. При цьому, якщо у вас виникають складнощі при виборі, ви завжди можете скористатися професійної консультацією.