Підручник завжди був звичним атрибутом школяра та джерелом інформації з різних наукових сфер. Він містить як теоретичні відомості, так і вправи для запам'ятовування правил та формул, практичного використання нового матеріалу. Також нерідко батьки купляють синам та донькам дитячі енциклопедії, щоб дитина засвоїла знання у формі гри. Але є ще один тип посібників для школярів - розв'язники. По-іншому їх називають гдз - готовими домашніми завданнями.

Чого очікує дитина від розв'язника

Насиченість шкільної програми призводить до того, що учень втомлюється, починає лінуватися. Це призводить до погіршення оцінок у щоденнику. Якщо батьки подарують синові чи доньці брошуру-розв'язник, малюк спочатку спробує списувати. Він зрозуміє, що навчальний процес полегшився. Але дорослі мають стимулювати дитину виконувати гдз самостійно, а потім перевіряти за брошурою з відповідями.

Тоді вчителі, батьки і сам школяр зможуть виконати основні завдання навчального процесу:

  • опанування дитиною новими знаннями;
  • покращення успішності учня;
  • розвиток логічного мислення у маленької людини;
  • розширення кругозору школяра.

Також підручник та посібник з готовими домашніми завданнями допоможуть учневі повторити навчальний матеріал перед початком навчального року, ліквідувати прогалини у знаннях.

Чи потрібна брошура-розв'язник батькам чи вчителям

Відповідь на це запитання однозначна: так. Адже навіть фахівець з математики чи мовознавства витрачатиме багато часу на перевірку зошитів, якщо робитиме це самостійно. З розв'язником цей процес проходить швидше, а дітям можна раніше сказати їхні оцінки за контрольні та самостійні роботи.

Батьки можуть мати різні спеціальності та рівні освіти, тому їм також бажано контролювати навчання дитини за допомогою готових домашніх завдань.

Також важливо знати: розв'язник можна брати тільки у комплекті з підручником цих же авторів. Придбавши готові домашні завдання та основний посібник різних авторів, родина просто марно витратить гроші.

Усі навчальні матеріали у 21-му столітті доступні як у паперовому, так і в електронному вигляді. Адже сучасні школярі змалку вчаться користуватися телефоном, комп'ютером, тому багатьом дітям буде цікавий такий формат книги. Хоча іншим школярам може бути зручніше працювати з другованим виданням. Але сучасна техніка дозволяє роздрукувати будь-який посібник, тому електронний розв'язник легко перетворюється на паперовий. Вибір роблять лише дитина та батьки.