Чи правда привезти б/в авто з США вигідніше, аніж купувати в Україні чи навіть в Європі? Так, у цьому немає жодних сумнівів. Адже переваг не одна і не дві, і більше десятка. Щоправда, ми вирішили зупинитись лише на 4 головних – і впевнені, що їх буде достатньо, аби переконати вас.

Великий вибір

На аукціонах в США і Канаді буквально можна знайти будь-яку машину – від вінтажного «Мустангу» до найновішої «Тесли» із кількома тисячами кілометрів пробігу. Найпопулярнішими серед українців є, звісно, американські авто – «Форди» та «Джипи». Також користуються високим попитом авто із Німеччини та Японії – їх полюбляють як наші громадяни, так і американці, тому ринок може запропонувати багато цікавих варіантів. Можливо знайти новітній електромобіль із потужним акумулятором, з яким на одному заряді можуть проїхати понад 300 кілометрів. 

Гарантії ідеального технічного стану

Якщо ви вирішуєте купити авто з США, то можете бути впевнені у чистій історії та точній відповідності технічного стану техніку заявленому. В описі до кожного авто докладно наводиться інформація про його технічний стан, характеристики кожної із систем. Ці дані надає не власник – проводиться незалежна експертиза, якій можна довіряти на 100%. Це дає впевненість, що у першу чергу не доведеться везти автомобіль на СТО і чекати, коли його капітально відремонтують. В точності відповідають дійсності дані про пробіг. 

Фінансова вигода

Певно, це ключова перевага покупки б/в автомобілю на американському ринку, інакше всі клопоти були б марними. Економія величезна – 40-50% у порівнянні із покупкою аналогічного старого автомобіля на українському чи європейському ринку, а подекуди і більше (до 75%). При цьому мова йде про загальний бюджет, тобто безпосередньо вартість машини, доставку її через океан в Україну та розмитнення.

Так, додатково потрібно сплатити витрати за доставку машини морем та митні платежі. Визначити суму останніх допоможе калькулятор розмитнення авто з США. Сума податків залежатиме від віку, вартості та потужності машини. Не варто намагатись перехитрити систему та пропустити процедуру офіційної реєстрації, це може мати негативні наслідки. 

Одразу в дорогу

Придбавши авто з Америки під ключ, вам не доведеться в першу чергу заганяти його на СТО і витрачати ще кілька місяців на ремонт. Машина гарантовано буде у чудовому технічному стані, перевіряти його не обов’язково. 

Підготовлено за матеріалами компанії Car Hunter. Звертайтесь до професіоналів, якщо прагнете отримати ідеальне авто на найкращих умовах.