Якщо ви хочете поповнити свою колекцію новою сумкою, вивчіть тренди на базові й акцентні моделі. Всі вони присутні в каталозі на intertop.ua. Ідеальні сумки повинні мати достатню місткість та підходити під ваш звичайний стиль. Особливо важливий підхід до вибору сумки восени та зимою, коли основа образу — верхній одяг — не так часто змінюється.

База: 3 моделі, які популярні цього сезону

До базових моделей сумок належать ті, які можна використовувати переважно з усіма варіантами одягу. Зазвичай їх виконано в нейтральних тонах: білий, чорний, шоколадний, молочний тощо. Серед фасонів виділимо:

  • Міцний каркас і лаковану основу — сумка, в якій ви бачите своє віддзеркалення, сьогодні в тренді.
  • Твері та фігурні — напівкруги, прямокутні фігури залишаються модними й зараз.
  • Дуті сумки з трапецією — частіше в них використовують металевий ремінець з ланцюжка.

Такі сумки можна носити восени з тренчем, взимку — з дублянками й пуховиками. Вони також матимуть стильний вигляд із шубами з хутра й у стилі Тедді.

Нетипові тренди та акценти в сумках

Більшість моделей з’явилася кілька сезонів тому та міцно закріплюється на модних подіумах. Тут дизайнери не зупиняють політ своєї фантазії — для сезону 2022/2023 підготовано яскраві пропозиції. Серед них:

  • хобо — великі сумки у вигляді напівмісяця з нетиповим оздобленням, шарами й гармошкою;
  • обов’язкова замша — таке покриття належить до трендів, а форма вже не так важлива, це може бути кросбоді або шопер;
  • клатчі — маленькі сумки з короткими ремінцями або взагалі без них теж повертаються до трендів;
  • яскраві кольорові акценти — у 2023 році модними особливо будуть помаранчевий, яскраво-червоний, зелений, жовтий та морський;
  • оформлення з клітинкою — такий геометричний принт стає основою стилю у цьому сезоні.

Не менш популярні моделі з хутра та плащівки. Вони ідеально поєднують в собі практичність та красу. А більшість моделей підходить для створення монообразів. Обирайте улюблені кольори та створюйте витончені аутфіти.