Набивні стелажі створюють економічну систему зберігання з високою щільністю розміщення товарів, яка дозволяє зберігати піддони в кілька позицій у глибину, зменшуючи простір, необхідний для проходів.

Продаж набивних стелажів пропонує максимально можливу щільність зберігання піддонів із найнижчою селективністю. Отже, глибинні стелажі ідеально підходять навіть дуже швидкого товарообігу.

Визначення набивних стелажів

Набивний стелаж є серією тунелів з рейками для утримання піддонів з обох сторін на декількох рівнях. Такий тунель чимось нагадує багаторівневий візок для пекарні, тільки в'їзний тунель вміщує кілька піддонів у глибину на будь-якому рівні. Автонавантажувачі можуть в'їжджати в будь-який тунель, щоб витягати або прибирати піддони. Піддони завантажуються на горизонтальні рейки. Потім водії забирають піддони з того ж пункту входу, де вони були завантажені. Стелажні системи, що вбудовуються, часто використовуються біля стіни.

Коли потрібно використовувати набивні стелажі?

 • Якщо у вас є продукти, які потребують зберігання в холодильній/морозильній камері.

 • Якщо у вас велика кількість однотипних продуктів та обмежений простір, такі стелажі є найкращим варіантом для зберігання.

 • Якщо у вас є вантажі крихких продуктів, які не можна зберігати в блокових штабелях.

Різновиди набивних стелажів

Купити прохідні стелажі можна кількох конфігурацій, які найчастіше визначаються тривалістю зберігання товарів і простотою вилучення, необхідною для продукту, що зберігається.

В'їзд в один бік – останнім прийшов першим пішов (LIFO).

Вантаж поміщається та витягується з однієї й тієї ж сторони (точки входу) у кількох проходах. Тому перший вантаж, поміщений у цю систему, виходить останнім. Це добре працює, коли термін придатності товарів не є серйозною проблемою, а також в умовах холодного зберігання або в складських морозильних камерах.

Двостороння система в'їзду – мультисистема "першим прийшов останнім пішов". В'їзд із двох сторін забезпечує максимальне використання простору та легкий доступ до товарів із двох сторін.

Особливості набивних стелажних систем

 • Система стелажів високої щільності із практично необмеженою глибиною.

 • Спеціалізовані вилкові навантажувачі не потрібні.

 • Стелажі дешевші, ніж рішення для динамічного зберігання (зворотне переміщення/потік піддонів).

 • Рівний носій – не потрібно турбуватися про обмеження по висоті, як у похилих системах.

 • Обмежена кількість проходів, що дозволяє ефективніше використовувати простір.

 • Навантажувальні рейки виготовляються із міцної конструкційної кутової сталі.

 • Розширювальні кінці напрямних забезпечують легкий доступ до відсіку.

До недоліків набивних стелажних систем можна віднести:

 • По-перше, стійки більш відкриті, тому важливо, щоб стійка була міцною та надійною, щоб служити довго.

 • По-друге, при способі стелажування за принципом «останнім прийшов – першим пішов» (LIFO) старі вантажі не будуть використовуватися доти, доки не будуть додані нові вантажі.

Таким чином, набивні стелажі – економічна стратегія зберігання, економія місця складського приміщення за рахунок практично необмеженої глибини зберігання з максимальною кількістю піддонів.

В даний час компанія СторХауз пропонує набивні стелажі від виробника, висувні стелажі, стелажі для зберігання піддонів та інші стелажі для складського зберігання. Не можете знайти те, що шукаєте чи сумніваєтеся з вибором? Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо!